Bivy Pro

Bivakovací pytel pro profesionály – záchranáře, horské vůdce, instruktory a průvodce. Slouží k bivakování, jako přístřešek nebo k transportu zraněného.
Zobrazit celý popis
BIVY-PRO-25101-safety-orange
Barva: Shocking Orange
Cena:
3 199 
EAN: 4250875271036

Popis produktu

Bivakovací pytel pro profesionály – záchranáře, horské vůdce, instruktory a průvodce. Slouží k bivakování, jako přístřešek nebo k transportu zraněného.

ORTOVOX BIVY PRO je nejvyšším modelem bivaků ORTOVOX, je nepromokavý, větruodolný a odolný vůči oděru. Bivak můžeš použít jako improvizované transportní saně, sedací stan, přístřešek proti slunci nebo k nouzovému bivakování. ORTOVOX BIVY PRO lze použít jak na plánované zastávce, tak i při neplánovanému bivakování kvůli nepřízni počasí.

 • Vhodný pro 1 i 2 osoby (120 x 235 cm).
 • Odolný vůči větru, vodě a nečistotám.
  Ochrana před chladem díky vnitřní vrstvě stříbrné fólie, která odráží teplo zpět k tělu. Schopnost odrazu tepla je velmi důležitá jak při nouzovém bivaku tak při zahřátí zraněného.
 • Velmi robustní.
 • Signalizační barva.
  Lehký a kompaktní (9 x 22 cm).
 • Kompresní obal.
 • Multifunkční transformace.

Multifunkční využití bivaku ORTOVOX BIVY PRO

Bivak je určen až pro dvě osoby. Podle potřeby jej lze použít jako:

 • sedací stan s kapucí,
 • improvizované transportní saně,
 • nosítka,
 • přístřešek,
 • bivak.

To vše díky dvěma větším očkům v rozích, které se navlečou na špičky lyží (případně hůlek), které jsou zapíchnuté ve sněhu a slouží jako opora. Další očka podél celého obvodu slouží k možnosti zabalení zraněného nebo uchycení ke kotvícím bodům. Vstupní otvor lze stáhnout šňůrkou a spodní otvor, který slouží k odvětrání a jako výhled ven se dá uzavřít pomocí suchého zipu.

Spolehlivý bivak pro každou nouzovou situaci

ORTOVOX BIVY PRO je bivakovací pytel nabízející mnoho způsobu řešení nepříjemných neplánovaných i plánovaných situací. Pevný a odolný bivak, který díky jeho multifunkčnímu využití oceníš kdekoli a kdykoli.

Je tento bivak vhodný pro tebe?

Pokud hledáš ultralehký nouzový bivak se stříbrnou vložkou, zvol ORTOVOX BIVY ULTRALIGHT. Pokud chceš odolný bivakovací pytel pro dvě osoby, zvol variantu ORTOVOX BIVY DOUBLE. Model BIVY SINGLE je vhodnou volbou, pokud pravidelně bivakuješ, očekáváš od něj odolnost a nevadí ti vyšší hmotnost. Pokud hledáš bivak jak na nouzové, záchranné, či pravidelné použití s alu vložkou, která odráží teplo, tak je ideální varianta ORTOVOX BIVY PRO – nejvyšší model bivaků ORTOVOX.

Odolný a spolehlivý bivakovací vak

Bivak je vhodný i k opakovanému a pravidelnému používání a spolehlivě tě ochrání před vnějšími vlivy – deštěm i větrem.

 • Díky pevnému a robustnímu polyamidu je bivakovací pytel větruodolný a PU zátěru zaručuje voděodolnost a odpuzuje nečistotu.
Bivak má svítivě oranžové barvy, aby tě bylo možné lépe najít v případě nehody a následné pomoci. Součástí je i kompresní obal, který má zapínací systém ROLL TOP, kterým dokážeš sbalit bivak do malého balíčku. Zároveň se s ním snadno manipuluje a bivak se z něj dá rychle a jednoduše vytáhnout.

Nekompromisních 5 let záruky

Hardware ORTOVOX je vyroben v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví opravdu vše.

Výměna dárku

Výměna nevhodného dárku do 15. 1. 2024

Ne vždy je snadné trefit správnou velikost a to obzvlášť, když je to dárek. Proto máte u nás možnost výměny produktu za správnou velikost nebo jiný produkt až do 15. 1. 2024. 

Zboží objednané na našem e-shopu summit-trade.cz nebo outlet.summit-trade.cz od 28. listopadu do 21. prosince 2023 bude možné vyměnit do 15. 1. 2024 v rámci naší akce "Výměna nevhodného dárku". Zboží lze vyměnit za jinou dostupnou velikost nebo za jiný produkt ve stejné či vyšší hodnotě (případný rozdíl doplatíte).

Podmínky pro vrácení zboží:

 • Zboží musí být nenošené a schopné dalšího prodeje.
 • Zboží musí být zabaleno do původního obalu, který nesmí být znehodnocen. (Například přelepením lepící páskou, pro účel dopravy)
 • Zboží nesmí být z vaší strany jakkoli poškozeno nebo znehodnoceno. 
 • K vrácenému zboží přiložte fakturu pro snadnější dohledání vaší objednávky.
 • Tato akce se nevztahuje na zboží upravené na přání zákazníka (např. navrtané lyže) a na nákup již použitého zboží (skialp sety a další vybavení).

Pokud tyto podmínky nebudou splněny, zboží pošleme zpět na vaši adresu s účtováním poštovného.

Zboží spolu s informací, za jakou velikost nebo jaký jiný produkt chcete vyměnit, odešlete na naši adresu:

Summit Trade s.r.o., Šedesátá 7046, 760 01 Zlín, Areál Svit, budova č. 65

Pro další dotazy ohledně výměny zboží nás neváhejte kontaktovat.

Parametry

Materiál
Nepromokavost:
ano
RIPSTOP:
ne
Odolnost vůči větru:
ano
Odolnost vůči vodě:
ano
Funkční prvky
Vnitřní stříbrná vrstva:
ano
Transportní očka:
ano
Rozměry a hmotnost
Rozměry ve sbaleném stavu:
9x22 cm
Rozměry:
120x235 cm
Počet osob:
2
Ostatní
Pohlaví:
Unisex