•  

Suspenders

EAN (čárový kód): 4250875213227
Do Věrnostního programu získáš 39,95 bodů

Elastické nastavitelné kšandy s rychlým a komfortním upínáním.

více

Barva:
Aktivity:

Barva
Platba a doprava

Suspenders

Kšandy použiješ u kalhot, které nemají elastický pás a jsou ti volné. Výhodou vůči opasku je větší komfort v pase, a navíc jsou kšandy opět v módě.

Inovovaný, odlehčený, komfortní model SUSPENDERS má jednodušší a rychlejší zapínání. Díky plochým zasouvacím spojům, a tak všechny čtyři konce zapneš i rozepneš během okamžiku.

Nastavitelná délka je samozřejmostí. Kšandy mají jasnou oranžovou barvu a černý potisk ORTOVOX.

Garance spokojenosti

ORTOVOX, lídr ve výrobě vybavení pro freeride, skialpinismus a skitouring

30 let se ORTOVOX specializuje na náročné horské aktivity. ORTOVOX klade důraz na komfort a bezpečnost v každém produktu – chce, abyste si svou oblíbenou aktivitu co nejvíce užili. Při výrobě oblečení se ORTOVOX snaží vytvářet dokonalé produkty z hlediska kvality zpracování, materiálů i funkčnosti. To vše je zabaleno do mimořádně osobitého designu.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů, kde tě naučíme, jak se připravit na své dobrodružství.