•  

W's Ama Dablam Mountain Pant

EAN (čárový kód): 5053817041914
Do Věrnostního programu získáš 374,5 bodů

Ochranné a voděodolné hardshell kalhoty se zvýšeným pasem, celopropínacími zipy na nohavicích a se zvýšeným pasem.

Materiál:
Polyamid, Polyuretan
více

Barva:
velikost:
L
M
XS
S
XL
Aktivity:

Platba a doprava

W's Ama Dablam Mountain Pant

Svrchní nepromokavé hardshell kalhotys membránou DRILITE® se vyznačují svojí nízkou hmotností a skvělou prodyšnosti. Díky svému střihu Active Fit a celopropínacímu zipu jsou výbornou volbou pro náročnou vysokohorskou turistiku ať už pro celodenní nošení nebo jako záložní kousek oblečení v batohu.

Třívrstvá membrána DRILITE® 70 D, zesílené partie

Předností kalhot AMA DABLAM WOMEN’S PANT vysoká odolnost vůči oděru a zesílené partie na u kotníků. Voděodolnost zaručuje třívrstvá membrána DRILITE® jemnosti 70 D v zesílených partiích 160 D, což je nadstandard, který ti zaručí více než dostatečnou odolnost vůči prodření.

DRILITE® je hydrofilní, monolitická polyuretanová membrána, která disponuje všemi třemi důležitými vlastnostmi – odolností vůči vodě, prodyšností a odolností v oděru. Její vodní sloupec je 20 000 mm a v prodyšnosti dosahuje propustnosti vodních par hodnoty 20 000g/sqm/24. Membrána funguje na principu transportu vodní páry skrze molekulární strukturu membrány a současně tvoří bariéru vůči prostupu molekulám vody zvenčí. Předností této membrány je dobrá sbalitelnost a příjemný pocit nošení.

Dvoucestné celopropínací zipy

Nohavice jsou opatřeny dvoucestnými celopropínacími zipy YKK®. Po rozepnutí ti umožní pohodlné navléknutí, aniž bys musela sundávat boty.

Ve vysokohorském prostředí jako doma

Propracovaný dámský střih Mountain fit ti umožní kalhoty navléknout přes ostatní vrstvy. Tyto svrchní membránové kalhoty tě nebudou rozhodně zpomalovat. Naopak jejich jednoduchost a praktičnost ti umožní je navléct během několika málo chvil bez sundávání bot. Třívrstvá membrána tě ochrání před extrémy počasí od sněhu, větru a deště. Kalhoty AMA DABLAM WOMEN’S PANT mají nejraději vysokohorské prostředí.

Garance spokojenosti

Fair Wear Fundation

Koupí výrobků Mountain Equipment máte záruku, že kupujete produkt, který nevznikl v továrnách s nelidskými pracovními podmínkami. Kodex FWF se řídí následujícími body:

  • Zaměstnanec není nucen pracovat
  • Na pracovišti neexistuje diskriminace
  • Dětská práce je přísně zakázána
  • Svoboda sdružování zaměstnanců a právo na kolektivní vyjednávání
  • Platba adekvátní mzdy
  • Žádná neúměrně nadbytečná pracovní doba
  • Pracovní podmínky neohrožují zdravotní stav zaměstnanců
  • Se zaměstnanci je podepsána legální pracovní smlouva

Čím vším si prošla značka Mountain Equipment za poslední dekády?

Od samých začátků v roce 1961 bylo naše oblečení součástí nesčetných expedicí na nejvyšší vrcholy světa nebo jsme byli při těch nejodvážnějších expedicí na Severním a Jižním pólu Země.

Více než 50 let vyrábíme vybavení do nejdrsnějších podmínek na naší planetě. Je to opravdu hodně zkušeností, které odrážíme do neustálého zdokonalování našich produktů.

Newsletter

Hory chyby neodpouští. Přihlas se, ať ti neunikne žádný z našich tipů, rad a tutoriálů, kde tě naučíme, jak se připravit na své dobrodružství.