Groundup Headband

Lehká čelenka z přírodních vláken TENCELTM, kterou můžeš nosit v jakékoliv horské situaci. S antibakteriálním účinkem.

Zobrazit celý popis
Barva: Acid Stripe
549 
Sleva 7 %
Cena:
511 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 5053817330162

Popis produktu

Čelenka GROUNDUP HEADBAND je lehká a strečová. Je vyrobena z materiálu drirelease®, který obsahuje vysoký podíl vláken TENCELTM, takže skvěle odvádí pot a rychle schne. Ideální pro jakékoliv horské aktivity.

  • Materiál 175 g/m2 drirelease® z 82 % recyklovaného polyesteru a 11 % Lyocellu - lehký, strečový a skvěle odvádí vlhkost - obsahuje vysoký podíl vláken TENCELTM.
  • TENCELTM - celulózová vlákna, která se starají o skvělý odvod vlhkosti.
  • Antibakteriální úprava Polygiene StayFreshTM- šetrná k přírodě se známkou Bluesign®.

Přírodní vlákno TENCELTM

TENCELTM je přírodní celulózové vlákno vyrobené přímo ze dřeva stromů. Je 100 % biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Proces jeho výroby je šetrný k životnímu prostředí. Buněčná struktura těchto vláken dokáže nasát vlhkost do své vnitřní struktury, ale na povrchu zůstává pocitově suchá.  Tenhle přírodní materiál je velice komfortní a dodává bavlněný pocit.

Proti zápachu s technológiou Polygiene StayFreshTM Potenie je úplne bežné pri akejkoľvek fyzickej námahe. Samotný pot ničomu nevadí, ale pokiaľ sa dostane na textíliu, vzniká tu ideálne prostredie pre rast baktérií, ktoré sú následne zdrojom zápachu. Technológia Polygiene StayFreshTM je navrhnutá tak, aby vytvárala pre tieto baktérie nehostinné prostredie a zamedzovala ich rastu a množeniu. Tým dochádza k značnej redukcii zápachu. Pri aplikácii technológie Polygiene StayFreshTM sa dbá na životné prostredie, a preto je celý proces výroby vlákna nastavený tak, aby bol šetrný k našej prírode a má známku Bluesign® (označenie pre ekologicky udržateľnú výrobu textilu).

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si sám vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Parametry

Materiál
Materiál:
82 % recyklovaný polyester, 11 % lyocell, 7 % elastan, 85 % recyklovaný polyester, 8 % lyocell, 7 % elastan
Antibakteriální úprava:
Ano
Střih
Určeno pod přilbu:
Ne
Funkční prvky
Nastavitelná velikost:
Ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,042 kg
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Skialpinismus Výstup na pásech a lyžování v náročném horském terénu nebo poblíž střediska. Často spojené s horolezeckými technikami.
Via Ferrata Ocelovými lany, kramlemi nebo žebříky ajištěná cesta v jinak nepřístupném horském či skalním terénu.
Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.
Vysokohorská turistika Turistika v horském terénu spojená s nutnou znalostí pohybu v ledovcovém terénu. Bez náročných lezeckých úseků.
Expedice Expedice do velehor nad 5000 m n. m. nebo dobývání pólů naší planety Země.
Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.
Trail running Běhání po horách nebo obtížný běh v náročném horském terénu s vysokým převýšením.

O značce

Britská značka, která je synonymem pro horolezectví a expedice. Už více jak 60 let sbírá zkušenosti a vyvíjí oblečení a vybavení pro ty nejodvážnější výpravy.