AKCE
NOVINKA
MONTÁŽ ZDARMA
Black Crows
BC_logo

Nocta 23/24

Na téhle hravé freeridové lyži si užiješ každý powder day tak, že na to do konce života nezapomeneš. Pro sezónu 23/24 přepracovaný model black crows nocta vyniká výborným vztlakem a díky camberu i bezvadnou stabilitou. Pojď do něj!   

Zobrazit celý popis
101870-018-F
Barva: Orange
23 599 
Sleva 25 %
Cena:
17 699 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3662481071886
Nedostupné

Popis produktu

Montáž vázání a ořezání pásů ZDARMA

K jakémukoli setu lyží a vázání nebo lyží, vázání a pásů nabízíme kompletaci setu ZDARMA. Odborně navrtáme vázání a ořežeme pásy. Do poznámky objednávky prosím uveďte, že máte o montáž setu zájem a napište nám délku svého skeletu, název a model lyžařské obuvi, hmotnost a úroveň svých lyžařských dovedností – začátečník / pokročilý / velmi zkušený.

Pro sezónu 23/24 přichází nocta už ve své třetí generaci a díky rozšířené a přepracované špičce i patce s netradičním tvarem ti poskytne ještě více vztlaku než kdy dřív.  Pod patou si zachovává svou tradiční šířku 122 mm, ale nově dostala lehký camber, mírně kratší rádius a ubrala malinko ze své tuhosti, čímž si udržuje vyváženou rovnováhu mezi ovladatelností a stabilitou za různých sněhových podmínek.  Už po pár obloucích zjistíš, že tohle není jen tak nějaká lyže - nocta je na tvá freeridová dobrodružství vyzbrojena skvělou ovladatelností a perfektní stabilitou. Žádný prašan nebude moc hluboký, žádné místo nebude příliš úzké. Ani drobná chyba v technice tvou jízdu nerozhodí a ty si tak budeš naplno užívat čerstvého prašanu. Nocta tě nezklame ani na tvrdém povrchu, kde zůstává stejně hravá a stabilní. Někdo jízdu na tomhle modelu přirovnává k surfování na vlnách ale kdo ví… možná na tom něco vážně bude.

Tahle lyže zatáčí za tebe, stačí říct  

 • Lehký camber – lyže je perfektně ovladatelná, stačí ji lehce naklonit na hranu a okamžitě mění směr tam, kam si přeješ.
 • Rocker na špičce a patě – zkracuje délku dotyku lyže se sněhem – snadno lyži nasměruješ pivotingem.
 • Středně tvrdá flex – lyže nevyžaduje větší množství energie ani vybroušenou techniku – poslechne tě na první jemný impuls.
 • Paulownia a topol – jádro z kombinace lehkého a těžkého dřeva – lyže je stabilní, přesto reaguje na tvoje impulzy snadno a bez debat.

Žádný sníh pro tebe nebude moc hluboký   

 • Šířka pod středem 122 mm – dostatečná plocha na každý prašan – bez náročného ovládání jezdíš po povrchu.
 • Rocker na špičce – umocňuje efekt reverse camberu a zvyšuje vztlak – udržet předozadní rovnováhu pro tebe bude hračka.

Ani ve vysoké rychlosti neztratíš stabilitu   

 • Rádius 19 m – dlouhý rádius ti dá potřebnou stabilitu i při vyšší rychlosti a dlouhých obloucích – lyže se nekouše, zůstává klidná a jistá.
 • Semi-Cap konstrukce s ABS bočnicemi
 • Výztuž z topolu pod vázáním – zpevňuje střed lyže, absorbuje vibrace – nerovnosti ani změna směru tě nerozhodí.
 • Triaxial a biaxial sklolaminátová výztuž – i při šířce 122 mm má lyže vysokou torzní tuhost – lyže tě nepřekvapí, cítíš se na ní stabilně a snadno předvídáš její chování.
 • Dlouhá aktivní hrana v oblouku – čím víc lyži točíš do otáček, tím stabilněji se cítíš.

Odpustí ti i malou chybu    

 • Reverse camber – pokud ještě nemáš vyladěnou předozadní rovnováhu nebo se mění typ sněhu, Nocta tě nevystřelí kvůli záklonu ani tě nevykopne při velkém tlaku na špičku. Zůstává divoká, ale tolerantní.
 • Středně tvrdá flex – nevytrestá ihned každou tvoji chybu, ale ráda ti dá druhou šanci.
 • Rocker na špičce a patě – zkracuje kontakt lyže se sněhem – při jízdě tě nevykopne a nechá tě driftovat i v obtížných úzkých místech.

Záruka i kvalitní pozáruční servis

Vybavení black crows je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché.  Na black crows zboží zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme dvouletou záruku, pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
Jádro:
paulownia, topol, sklolaminát
Konstrukce
Konstrukce lyže:
semi-cap
ABS sidewalls:
Ano
Camber:
Ano
Rocker:
Ano
Rádius:
19 m
Rozměry a hmotnost
Montážní bod:
-6 cm
Šířka středu:
12,2 cm
Hmotnost páru bez vázání:
3800, 4050, 4200 g
Délka lyže:
177,6, 185,5, 190,6 cm
Šířka patky:
13,6 cm
Šířka špice:
14,5 cm
Ostatní
Sezóna:
2023/24
Stav zboží:
nové
Pohlaví:
Pánské
Kolekce:
big mountain
Pohlaví:
Unisex