Pentago Peace Men's

Moderní pánské lezecké kraťasy z kombinace přírodního vlákna lyocell a organické bavlny. Vyrobeny 100% v Itálii s ohledem na ochranu životního prostředí.
Zobrazit celý popis
S23-USH010-pentago-peace-front-agave
Barva: Agave
2 190 
Sleva 40 %
Cena:
1 314 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 8059606707563
Nedostupné

Popis produktu

Moderní pánské kraťasy PENTAGO PEACE SHORT  jsou vyrobeny ze strečové tkaniny z 64% lyocellu, 34% organické bavlny a 2% elastanu. Kraťasy jsou velice komfortní, mají elastický pás bez zapínání a na levém boku mají poutko na kartáček. Na spodku pravé nohavice je kapsa s velkým logem E9. Jsou vyrobeny 100% v Itálii s minimálním znečištěním životního prostředí a s důrazem na extravagantní provedení, unikátní design a komfort při lezení.

Extravagance a unikátní design

  • E9 je první značka zabývající se módou pro lezce
  • Unikátní design – oblečení je uměleckým projevem jeho tvůrců
  • Jedinečné barvy speciálně vyvinuty a namíchány v E9
  • Stylové potisky s lezeckou tematikou

Od lezců pro lezce

Značka E9 byla založena v roce 1998 bývalým mistrem světa v boulderingu - Maurem Calibanim. Extravagantní a unikátní kousky oblečení byly uměleckým projevem Maurovy kreativní energie. Inspiraci pro svou tvorbu čerpal především při lezení na pískovcových skalách v okolí jeho domova. E9 výrazně ovlivnila lezeckou módu a stala se inspirací i pro mnoho dalších výrobců lezeckého oblečení. Hlavními myšlenkami Maura i značky E9 jsou kreativita, svoboda a odvaha

Ekologie

Oblečení E9 pořád patří mezi to nejprodávanější, a proto cítí jeho tvůrci velkou odpovědnost vůči přírodě a planetě. Hlavními hodnotami jsou kvalita, udržitelnost životního prostředí, obnova a rozvoj lokálního výrobního řetězce.

  • 100% vyrobeno v Itálii – důraz na kvalitu a podporu lokálního průmyslu
  • Přístup 0 km – téměř všechny výrobní procesy se odehrávají v okruhu 30 km od samotné firmy – minimalizace znečištění z převozu zboží
  • Organická produkce – E9 pro svoji produkci používá výlučně organicky vyprodukované suroviny
  • Žádné plastové obaly – E9 balí hotové produkty bez použití plastových obalů 
  • E9 je členem EOCA European Outdoor Conservation Association – charitativní organizace na podporu projektů, zaměřených na ochranu a obnovu životního prostředí.

100% Made in Italy

E9 si vždy zakládala na domácí produkci “Made in Italy”. Veškeré výrobní procesy probíhají přímo v Itálii, v zemi módy. Pro E9 domácí výroba znamená možnost vybrat si ty nejkvalitnější materiály a využít italskou kreativitu v kombinaci s neustálými inovacemi, aby byly zajištěny exkluzivní a unikátní produkty.

Organická bavlna

Lepší pro lidi, lepší pro planetu. E9 používá ve svých produktech jenom organickou bavlnu, která je pěstována metodami šetrnými k životnímu prostředí, tedy s menší spotřebou vody, bez pesticidů a chemických hnojiv. Tyhle metody podporují biodiverzitu a taky chrání farmáře před nezdravými chemikáliemi.

Modal - Lyocell

Jedná se o přírodní vlákna, vyrobená přímo z dříví stromů. Jsou 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Proces jejich výroby je šetrný k životnímu prostředí a tyto přírodní materiály jsou velice komfortní, šetrné k pokožce, nekrčí se a barvy zůstávají jasné i po mnoha praních. Revoluční objev oděvního průmyslu. Tyto materiály jsou velice lehké a zároveň odolné, strečové, prodyšné a taktéž ekologické. Ekologická, stylová a odolná volba pro oblečení.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky E9 jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
PFC Free:
Ne
Antibakteriální úprava:
Ne
UV faktor:
Ne
DWR (Durable Water Repellent):
Ne
Strečový materiál:
Ano
Střih
Střih:
Regular Fit
Funkční prvky
Počet kapes:
3
Stahování v pase:
Ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,24 kg
Ostatní
Pohlaví:
Pánské

Vhodnost pro aktivity

Sportovní lezení Lezení na umělých stěnách či skalkách nebo vícedélkové lezení zajištěných cest.
Via Ferrata Ocelovými lany, kramlemi nebo žebříky ajištěná cesta v jinak nepřístupném horském či skalním terénu.
Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

E9 je lezecká značka z Itálie, která vyrábí extravagantní a unikátní kousky se silným důrazem na ekologii a udržitelnost jejich produkce.