Performance 59

Občas je to celé jen o rychlosti. A tak je to v pořádku. Při závodech nebo trénincích potřebuješ dodatečnou rychlost. Stoupací závodní pásy KOHLA RACE jsou vyrobeny ze 100% mohairu, což garantuje rychlé stoupání a perfektní skluz. Zároveň jsou speciálně voskovány už při výrobě, aby měly ještě větší rychlost!

Zobrazit celý popis
race-skin-fell
Barva: Light Blue
3 199 
Sleva 30 %
Cena:
2 239 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 9120074258938
Nedostupné

Popis produktu

Pásy jsou kompletně voděodolné. Neabsorbují vodu, což znamená, že jejich hmotnost zůstává konstantní a nebudou tě s přibývajícími kilometry zpomalovat. S novým lepidlem Smart Glue je práce s pásy opravdu super rychlá a jednoduchá.

 • Materiál stoupací vrstvy: speciální a nejjemnější 100% Mohair
 • Materiál přilnavé vrstvy: Smart Glue
 • Provedení: Race Lopp
 • Dodávané šířky: 59 mm, 62 mm
 • Dodávané délky: 150 cm
 • Do teploty: -30 °C
 • Poměr skluz/stoupavost v %: 95 / 5
 • Membrána: ano, vulkanizovaná vrstva - 100% nepromokavé
 • Impregnace: Ano – fluorcarbonová
 • Součást balení: pytlík, nůž na ořezání

Smart Glue – nově vyvinuté lepidlo

Jednou z věcí, kterou u skialpových pásů potřebuješ je, aby lepící (přilnavá) vrstva pevně držela na skluznici i v těch nejnáročnějších podmínkách. Rakouský výrobce KOHLA je lídr v technologiích přilnavých vrstev a neustále je vylepšuje a inovuje. Důkazem je nově vyvinuté lepidlo Smart Glue, na které se můžeš opravdu spolehnout a skvěle drží i při opravdu velkých mrazech.

 • Při slepování skialpinistických pásů s lepidlem Smart Glue nemusíš používat separační fólii a na rozlepení ti stačí 60 % síly v porovnání se standardními pásy.

Speciální voskování pro ještě vyšší rychlost

Na závodní stoupací pásy KOHLA RACE je během výroby nanášen speciální vosk pro ještě vyšší rychlosti skluzu. V kombinaci s lepidlem Smart Glue je nalepování i sundávání pásů opravdu pouhý okamžik.

Stále jako nové

Při častém používání nebo po několika sezónách se účinek impregnace může snížit. V tomto případě ji snadno obnovíš sprejem KOHLA DRY CLIMB skin impregnation nebo KOHLA impregnačním voskem. Vosk je malý a hodí se mít ho na túře v batohu, zejména při několikadenním přechodu.

Přichycení pásů a šířka

Pásy jsou bez špičky a mají volnou patu. Na špičku s drážkou můžeš použít variantu s lankem (I-Race Set) nebo gumový (i-Fix) háček. Pásy KOHLA RACE se dodávají ve 2 šířkách (59 mm a 62 mm) a v délce 150 cm.

Jednoduchá údržba a servis

 • Pásy jsou dodávány s pytlíkem a nožem pro ořezání, nic dalšího k pásům a montáži není potřeba.
 • KOHLA impregnačním sprejem nebo voskem zvýšíš vodoodpudivost vláken, zlepšíš kluzné vlastnosti a zvýšíš jejich odolnost.
 • V případě zničení uchycení špičky nebo patky se dá náhradní díl snadno vyměnit za nový.
 • Pokud jeden pás zničíš nebo ztratíš, KOHLA vyrobí nový půl pár.

Záruka i kvalitní pozáruční servis

Stoupací pásy i další vybavení Kohla je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché.  Na Kohla zboží zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme dvouletou záruku, pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
Přilnavá vrstva:
Smart Glue
Stoupací vrstva:
100 % mohair
Materiál:
100 % mohair
Konstrukce
Impregnace:
fluorcarbon, voskovaný
Uchycení
Typ pro splitboard:
Ne
Uchycení paty:
volná
Uchycení špičky:
Race Loop
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,66 kg
Délka pásů:
150 cm
Metráž:
Ne
Šířka pásu:
59 mm
Balení
Balení obsahuje:
nůž na ořezání, pytlík, návod, 2x fólie, Race Loop
Ostatní
Pohlaví:
Unisex
Poměr stoupání/skluzu:
95/5
Min. teplota použití:
-30 °C

Vhodnost pro aktivity

Skialpinismus Výstup na pásech a lyžování v náročném horském terénu nebo poblíž střediska. Často spojené s horolezeckými technikami.
Freeride Lyžování mimo upravené sjezdovky často v hlubokém sněhu a náročném terénu. S dobrou dostupností lanovek.

O značce

Rakouský výrobce stoupacích pásů se sídlem v srdci Tyrolských Alp. Inovativní technologie lepidel a výroby pásů značky Kohla jsou známé po celém světě a za svou kvalitu získala také mnoha ocenění.