Tactil C100 Cork Spkcr

Ergonomická rukavička pro jistější úchop, větší pohodlí i přesnost při manipulaci s holí. Díky prodyšnému materiálu a zpevněnému švu po obvodu je rukavička pevnější v příčném tahu a oproti klasickým rukavičkám poskytuje větší oporu a pohodlí.

Zobrazit celý popis
TACTIL C100 CORK ST
Barva: Goyave
3 199 
Sleva 7 %
Cena:
2 975 
EAN: 3436500804782
Nedostupné

Popis produktu

Ergonomická rukavička pro dokonalý úchop typu ST 



Magnetic strap system - magnetická poutka

Inovativní uchycení poutka, které umožňuje 360° volnost pohybu. Jednoduché a efektivní! Díky jedinečné technologii využívající magnety, můžeš poutka k holím připnout během okamžiku. Stačí přiblížit ruku k hůlce a o zbytek se již postará magnet. Při chůzi je poutko k hůlce pevně připnuté, a tak se nemusíš bát, že by došlo k odpojení madla. Když pak chceš poutko odepnout, stačí jen zmáčknout tlačítko v horní části madla.

Závodní úchop CORK 

Když hraje roli každý gram, složité systémy jdou stranou. CORK je jednoduché krátké korkové madlo poskytující pevný a pohodlný úchop.

Hrot SPIKE s talířkem přizpůsobeným zimě

Tento hrot vyniká především speciálně upraveným talířkem, který při pohybu v zimních podmínkách poskytuje hned několik výhod: zešikmený wolframový hrot skvěle drží i na zmrzlém sněhu a promyšlený tvar talířku zabraňuje hromadění sněhu na holi. Díky tomu, že je talířek umístěný níže než u ostatních holí na trhu, lze hrot vždy rychle a bezpečně vyprostit i z toho nejtvrdšího sněhu. Talířek je tvarovaný tak, aby ještě ulehčoval pohyb a správný úhel zapíchnutí hole a speciálně upravený hrot poskytuje dostatek opory i v hlubokém sněhu.

Koncovky CROSSOVER

Koncovky holí CROSSOVER se dokonale přizpůsobí jakémukoliv povrchu a díky 8 tvarovaným výstupkům zaručí dokonalý grip. Pohlcují otřesy při dopadu hole, snižují hluk při kontaktu s povrchem a v neposlední řadě také přispívají k ochraně trailů a turistických stezek. Snižují riziko poranění oproti použití klasických ostrých hrotů.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,303 kg
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Videa

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.