Ultratherm Liner

Strečová a velmi komfortní vložka do spacáku vyrobena s důrazem na nízkou hmotnost a minimální rozměry ve sbaleném stavu.
Zobrazit celý popis
ME_Ultratherm_Liner_Regular_Cosmos
Barva: Cosmos
1 499 
Sleva 7 %
Cena:
1 394 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 5053817196843

Popis produktu

Pokud si nemůžeš vynachválit svůj spacák a chceš, aby ti vydržel mnoho let, tak jedna z možností, jak toho dosáhnout je používat vložku do spacáku. Ta absorbuje vlhkosti a nečistoty, které se jinak dostávají přímo do spacáku. Doma stačí vložku do spacáku vyprat v pračce a můžeš vyrazit na další dobrodružství.

Vložku do spacáku ULTRATHERM LINER můžeš použít i samostatně jako spacák při těch nejteplejších letních nocích. Díky speciální konstrukci úpletu velmi dobře izoluje teplo i při své velmi nízké váze 250 g (regular).

  • Úplet s vazbou Micro-grid - na vnitřní straně má struktury mřížky, která výborně odvádí pot a reguluje tělesnou teplotu. Kanálky zároveň vytvářejí vzduchové kapsičky, díky kterým skvěle tepelně izoluje
  • Stahování kapuce pomocí šňůrky.
  • Dodáváno s velmi lehkým a praktickým obalem.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si sám vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Parametry

Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Unisex