217/227 Camo

Sněžnice s velkou plochou určené do hlubokého prašanového sněhu severských oblastí nebo pro uživatele s vysokou hmotností. Vhodné také pro myslivce a lesníky.

Zobrazit celý popis
217 CAMO
Barva: Camo
5 499 
Sleva 25 %
Cena:
4 124 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3436500414950
Nedostupné

Popis produktu

Sněžnice TSL 217/227 CAMO jsou stvořené do měkkého sněhu a prašanu. Jejich délka u velikosti 227 dosahuje až na 74 cm! Určeny pro středně náročný terén. CAMO design ocení všichni, kteří chtějí splynout s krajinou. Sněžnice TSL řady 217/227 mají zvýšenou nosnost až do 140 kg, což oceníš, pokud jsi kus chlapa nebo máš velký náklad na dlouhý pochod.

 • 2D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z čisté oceli – v tvrdém firnu zabírají nejdříve hroty, v tvrdém ufoukaném sněhu zabírají plátové prolisy/příčky a v měkkém sněhu jsou sněžnice v kontaktu celou plochou. Díky promyšlené konstrukci jsou sněžnice plně funkční bez ohledu na sněhové podmínky. 
 • STRAP TIGHTENING – na špičce je klasické vázání, kde stažení probíhá pomocí zatáhnutím za textilní propruh.
 • COMFORT STRAP – pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný.
 • Podpaťenka – možnost použití podpatěnky během stoupání, díky čemuž je chůze pohodlnější, méně únavná a nebude trpět tvá achilovka.
 • Blokace vázání – sněžnice umožňují blokací vázání, tak aby se zamezilo ohybu v kloubu vázání a sněžnice byly pevně spojené s botou.
 • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.
 • Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.
 • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.
 • Nastavení velikosti vázání  s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.
 • Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.
 • Přednastavení popruhu okolo kotníku – možné díky pojistce, a tak je obutí rychlé a pohodlné ať použiješ turistické nebo snowboardové boty.
 • Tlumič klepání – je umístěn pod patou, eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Velikosti

 • Velikost 217 – 65 x 21,7 cm, 965 g x 2, 40 až 100 kg, vel. 35-47.
 • Velikost 227 – 74 x 22,7 cm, 1110 g x 2, 70-140 kg, vel. 39-57.Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Vyztužení:
Ne
Materiál:
plast
Konstrukce
Druh vázání paty:
stahovací ráčna, bi-materiálový komfortní popruh, obvodový zámek
Zámek paty:
Ano
Podpatěnka:
Ano
Rocker:
Ne
Systém pohlcení nežádoucích otřesů a zvuků (SSAS):
Ano
Přední čelist:
Ano
Ozubené postranní lišty:
Ne
Typ paměťového systému nastavení velikosti:
přednastavení obvodu kotníku
Druh vázání špičky:
stahovací popruh, boční nastavení
Typ rámu:
DISCOVERY SERIES, 217, 227, přesýpací hodiny
Funkční prvky
Hroty:
6
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
2,206 kg
Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.