Aktuální nabídka kurzů

_MZP0037 copy 2
_MZP0037 copy 2

Ať je to skialpinismus, freeride nebo skitouring, pohyb v lavinovém terénu vyvolává řadu otázek. Odpovědi najdete na našich jednodenních základních lavinových kurzech pod vedením zkušených instruktorů. Program je poskládán velmi intenzivně a na konci dne budete mít v základech lavinové prevence jasno.

Pokročilé a vícedenní kurzy tuto zimu pořádáme zejména s našimi exkluzivními obchodními partnery, a proto je jejich kapacita omezená. Nezoufejte a sledujte pravidelně naše sociální sítě a nabídku kurzů, kde se přes zimu určitě objeví volná místa i na tyto žádané termíny.

Podívejte se na termíny

Kdo jsme?

Jsme unikátní tým odborníků na horské sporty a také na veškeré vybavení spojené s pohybem v horách. I díky tomu jsme výhradním zástupcem světových značek. Naše know-how vám nabízíme jako přidanou hodnotu k produktům, které prodáváme.

Lidé

IMG_9479

Martin "Slovan" Slovák

Samorost z Valašska, který přes Beskydy, kanadský Whistler a Skalisté Hory došel až do Summit Trade.
mikulas zubec

Mikuláš Zubec

Lezení se věnuje od roku 2011 a jeho přirozený habitat je uprostřed alpské nebo tatranské stěny. Najdete ho ale i v Summit Trade, kde vede marketingové oddělení.
profilovka

Michal Zborovjan

Rozený vychodniar, který zakotvil pod Tatrami. Na vizitce mu svítí pozice "social media manager", ale jeho pracovní náplň v Summit Trade je mnohem širší.
detail

Ján Blažej

Business Development Manager, který věří, že člověk může posouvat své limity jen vzděláváním a přibývajícím zkušenostmi. A to se nese i celou firmou Summit Trade s.r.o.
Zobrazit všechny instruktory
300+
úspěšných absolventů kurzu ročně
20+
kurzů každou sezónu
9
značek, kterým věříme
12
odborných instruktorů