Mountain Equipment
Britská značka, která je synonymem pro horolezectví a expedice. Už více jak 60 let sbírá zkušenosti a vyvíjí oblečení a vybavení pro ty nejodvážnější výpravy.
Ortovox
ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.
Climbing Technology
Climbing Technology je tradiční italský výrobce horolezeckého vybavení, který do světa lezení přinesl mnoho inovací.
Tenaya
Tenaya je třetím světově největším výrobcem lezeček. Pochází ze Španělska a jejich lezečky obouvají hvězdy jako Chris Sharma nebo Alex Megos.
TSL
TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.
E9
E9 je lezecká značka z Itálie, která vyrábí extravagantní a unikátní kousky se silným důrazem na ekologii a udržitelnost jejich produkce.
Black Crows
Black Crows je nezávislá značka lyží z Chamonix, kterou charakterizuje nezaměnitelný design, touha po svobodě a nekompromisní vlastnosti pro výkon a identitu lyžaře.
Fritschi
Fritschi je švýcarská značka skialpových a freeride vázání, která klade důraz na bezpečnost a spolehlivost i v tom nejnáročnějším sjezdu.
Kohla
Rakouský výrobce stoupacích pásů se sídlem v srdci Tyrolských Alp. Inovativní technologie lepidel a výroby pásů značky Kohla jsou známé po celém světě a za svou kvalitu získala také mnoha ocenění.

My se vyznáme, vy nemusíte

Vybíráme pro vás to nejlepší z nejlepšího. Vše ověřeno a otestováno.

bfa16daa-3100-4270-853f-5987ee49eae4
bfa16daa-3100-4270-853f-5987ee49eae4

Za našimi značkami si stojíme. Bezvýhradně!

Značky a produkty vybíráme tak, aby se vzájemně doplňovaly, vytvářely komplexní nabídku a byly garanci té nejvyšší kvality na trhu.