302 Troll

Dětské sněžnice s propracovaným technickým designem a skvělým gripem. Ukažte svým dětem krásy zimních hor.

Zobrazit celý popis
302 TROLL - CACTUS
Barva: Cactus
2 199 
Sleva 25 %
Cena:
1 649 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3436500418699

Popis produktu

Zimní hory jsou krásné, ale ta nejlepší místa jsou v zimě často nedostupná v běžné obuvi. Ukažte svým dětem krásu zimní turistiky se sněžnicemi a užijte si společný čas v přírodě. Se sněžnicemi 302 TROLL to bude hračka! Jsou jednoduché a dimenzované pro hmotnost 20 až 50 kg.

  • 3D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budou mít děti jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale při chůzi po ufoukaném sněhu začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují. 
  • VELCRO STRAP – upevnění špičky i patky je řešeno pomocí jednoduše použitelných pásků na suchý zip.
  • Přednastavení popruhu okolo kotníku – díky pásku na suchý zip a plastové přezce je obutí rychlé a pohodlné ať použiješ turistické nebo snowboardové boty.
  • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.
  • Přednastavení podle délky chodidla je jednoduché a zabere pár vteřin.
  • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.

Velikosti

  • Velikost 302 – 48,5x18 cm, 425 g x2, 20-50 kg, vel. 30-40.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Materiál:
plast
Vyztužení:
Ne
Konstrukce
Typ rámu:
JUNIOR SERIES, 302, přesýpací hodiny
Podpatěnka:
Ne
Rocker:
Ne
Systém pohlcení nežádoucích otřesů a zvuků (SSAS):
Ne
Druh vázání paty:
stahovací popruh s přezkou
Přední čelist:
Ano
Ozubené postranní lišty:
Ne
Zámek paty:
Ne
Druh vázání špičky:
stahovací popruh
Funkční prvky
Hroty:
6
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,84 kg
Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Junior
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.