305/325/345 Initial

Sněžnice do středně náročného terénu s extra komfortním vázáním BOA® na špici a ráčnovým vázáním na patce. Ve třech velikostech.

Zobrazit celý popis
Barva: Dark Grey
4 599 
Sleva 25 %
Cena:
3 449 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3436500418620
Nedostupné

Popis produktu

Univerzální, poddajné a měkké high-tech sněžnice vyznačující se dlouhou životností, 3D designem rámu a praktickým vázáním BOA®. Sněžnice TSL 305/325/345 INITIAL se vyrábí ve třech velikostech a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé turisty a do středně těžkého terénu. Pro ty, kteří hledají komfortní upevnění boty. Mají klasickou podpatěnku bez možnosti posunu pod patkou.

 • 3D design rámu – jednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů „Made in French Alps“. Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit.Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují. 
 • BOA® FIT SYSTEM – Kromě snadnosti používání je velkým benefitem BOA® systému rovnoměrné rozložení zatížení na špičku boty a nedochází tak k přetížení vrchní středové části špičky boty.
 • COMFORT STRAP – pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný.
 • Podpaťenka/blokace patky – možnost použití podpatěnky během stoupání , díky čemuž je chůze pohodlnější, méně únavná a nebude trpět tvá achilovka.
 • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.
 • Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.
 • Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.
 • Nastavení velikosti vázání  s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.
 • Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.
 • Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.
 • Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Velikosti

 • Velikost 305 – 55 x 20,5 cm, 840 g  x 2, 30 až 80 kg, vel. 35-43.
 • Velikost 325 – 59,5 x 22 cm, 930 g  x 2, 50 až 120 kg, vel. 39-47.
 • Velikost 345 - 67,5 x 22,5 cm, 1045 g x 2, 70 až 140 kg, vel. 41-50.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Materiál:
plast
Vyztužení:
Ne
Konstrukce
Typ paměťového systému nastavení velikosti:
přednastavení obvodu kotníku
Rocker:
Ne
Druh vázání paty:
stahovací ráčna, bi-materiálový komfortní popruh, obvodový zámek
Zámek paty:
Ano
Druh vázání špičky:
BOA® FIT SYSTEM, boční nastavení
Ozubené postranní lišty:
Ne
Přední čelist:
Ano
Podpatěnka:
Ano
Typ rámu:
DISCOVERY SERIES, 305, 325, 345, přesýpací hodiny
Systém pohlcení nežádoucích otřesů a zvuků (SSAS):
Ano
Funkční prvky
Hroty:
6
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
1,77 kg
Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Videa

Vhodnost pro aktivity

Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.