MONTÁŽ ZDARMA
Black Crows
BC_logo

Corvus Freebird 23/24

Pokud ti extrémně záleží na jízdních vlastnostech, chceš si sjet agresivně dokonalou vlastní linii a nebojíš se růžové, lyže black crows corvus freebird jsou tu přesně pro tebe.

Zobrazit celý popis
101656-020-F
Barva: Pink
25 999 
Sleva 25 %
Cena:
19 499 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3662481061696

Popis produktu

Montáž vázání a ořezání pásů ZDARMA

K jakémukoli setu lyží a vázání nebo lyží, vázání a pásů nabízíme kompletaci setu ZDARMA. Odborně navrtáme vázání a ořežeme pásy. Do poznámky objednávky prosím uveďte, že máte o montáž setu zájem a napište nám délku svého skeletu, název a model lyžařské obuvi, hmotnost a úroveň svých lyžařských dovedností – začátečník / pokročilý / velmi zkušený.

Chceš jít vlastní cestou a nehodláš dělat kompromisy v jízdních vlastnostech? Pak si jízdu na corvus freebird – odlehčených freeridových lyžích – perfektně užiješ. Umožní ti výstup daleko od rozježděných středisek. I při rychlé agresivní jízdě tě potěší stabilitou a snadnou ovladatelností. Kříženec freeridu se skialpinismem, který klame barvou. Model corvus je vůbec nejtvrdší lyže s těmi nejlepšími jízdními vlastnostmi z freebird kolekce, která uspokojí i tvoje nejnáročnější požadavky. Vyzkoušej a uvěříš. 

Ideální lyže do Chamonix, Verbier i na Chopok  

S lyžemi corvus freebird si vychutnáš ty nejdelší a nejstrmější sjezdy, ke kterým často vede cesta přes náročný terén. 107 mm pod patou tě podrží i v hlubokém sněhu a ty budeš s lehkostí střídat oblouk za obloukem. Jako dobrý lyžař oceníš perfektní stabilitu v rychlosti. 

I na tvrdém sněhu se budeš cítit jistě 

Dojezdy po sjezdovkách už pro tebe nebudou nutné zlo, ale ideální terén na dlouhé oblouky i ve vysoké rychlosti, které ti napumpují do žil další dávku endorfinu. Vděčit za to budeš těmto technologiím:

 • Titanalová výztuž na středu lyže – tlumí vibrace, dává lyži klid a grip – stabilita v rychlosti.
 • Karbonové výztuže po celé délce – torzní tuhost – lyže drží v oblouku i na tvrdém sněhu.
 • Jádro z topolu – topol dodává stabilitu, tuhost a absorbuje vibrace.
 • Výztuž ze sklolaminátu – zvyšuje torzní tuhost a chrání lyže před poškozením – lyže má vysokou životnost, během které si stále udržuje výborné jízdní vlastnosti. 

Snadná jízda a ovladatelnost i ve vysoké rychlosti

Znakem lyží black crows je především jednoduchá ovladatelnost za jakýchkoliv sněhových podmínek. Tyto vlastnosti zajišťuje jejich unikátní krojení a profil lyže, za jehož podobou stojí vynikající konstruktér Julien Regnier. Kromě toho se lyže corvus freebird pyšní:

 • Předním rockerem – i na tvrdém sněhu zůstává lyže hravá a v hlubokém sněhu krásně plave. 
 • Jemně zvednutou patkou – zkracuje aktivní hranu, umožňuje snadný pivoting – jednoduše a rychle změníš směr nebo zastavíš. 
 • Prodlouženou špičkou a patkou – zkrácené vykrojení dává lyži hravost, na tvrdém podkladu ani v měkkém sněhu se lyže nekouše a jistě vede. 
 • Klasickým camberem pod středem lyže – dává lyži stabilitu a dobrý kontakt hrany se sněhem – i ve volném terénu se budeš cítit jistě. 
 • Sportovním flexem – lyže dovoluje agresivní a dynamickou jízdu při zachování vysoké stability.
  Rádiusem 21 m – ideální rádius pro volný terén a dlouhé oblouky ve vysokých rychlostech.

Záruka i kvalitní pozáruční servis

Vybavení black crows je vyrobeno v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché.  Na black crows zboží zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme dvouletou záruku, pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
Jádro:
topol
Zpevnění lyže:
titanalová výztuha
Konstrukce
Konstrukce lyže:
semi-cap
Camber:
Ano
Twintip:
Ne
ABS sidewalls:
Ano
Rádius:
21 m
Rocker:
Ano
Flex/tuhost:
75/100
Rozměry a hmotnost
Délka lyže:
176, 183,4, 188,2 cm
Šířka středu:
10,7 cm
Šířka patky:
11,9 cm
Šířka špice:
14 cm
Hmotnost páru bez vázání:
3650, 3750, 4150 g
Montážní bod:
-10 cm
Hmotnost:
3,65 kg
Ostatní
Stav zboží:
nové
Kolekce:
mountain touring
Sezóna:
2022/23
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Skialpinismus Výstup na pásech a lyžování v náročném horském terénu nebo poblíž střediska. Často spojené s horolezeckými technikami.
Freeride Lyžování mimo upravené sjezdovky často v hlubokém sněhu a náročném terénu. S dobrou dostupností lanovek.