Eclipse Pant Men's

Přiléhavé fleece kalhoty ideální jako spodní vrstva na lyžařské a horolezecké aktivity v zimních horách.
Zobrazit celý popis
ME-002537_Eclipse_Pant_ME-01004_Black
Barva: Black
2 599 
Sleva 7 %
Cena:
2 417 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 5053817239083

Popis produktu

Mountain Equipment ECLIPSE MEN’S PANT jsou oblíbené fleece kalhoty z materiálu Pontetorto® Tecnostretch. Jsou vysoce prodyšné, skvěle odvádí pot a rychle schnou. Při své váze 190 g tě překvapí jejich vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jsou ideální spodní vrstvou pod hardshell a když je extrémní mráz tak je díky jejich vysoké elasticitě oblékneš i přes termoprádlo.  

  • Materiál fleece Pontetorto® Tecnostretch 187 jako tepelná izolace - vyroben z recyklovaného polyesteru a elastanu a má známku Bluesign®
  • Antibakteriální úprava Polygiene® neutralizuje pachy a je šetrná k životnímu prostředí a má známku Bluesign®.
  • Ploché švy pro skvělý komfort při přímém kontaktu s pokožkou.
  • Tenký nízkoobjemový elastický pas.

Úzký střih a vysoká elasticita

Kalhoty ECLIPSE MEN’S PANT jsou úzkého střihu, ale díky materiálu PONTETORTO® Tecnostretch jsou velice elastické, komfortní a neomezují v žádných pohybech. Pásek je dělány tak aby měl co nejmenší objem a kalhoty se tak příjemně nosí i jako spodní vrstva. Pokud hledáš univerzální zateplovací fleece kalhoty na jakékoliv aktivity v horách, tak ECLIPSE MEN’S PANT jsou jasnou volbou.

Špičkový materiál Pontetorto® Tecnostretch

Materiál Pontetorto® Tecnostretch je lehký a zároveň velice teplý fleece. Na vnitřní straně má struktury mřížky, která výborně odvádí pot a reguluje tělesnou teplotu. Kanálky zároveň vytvářejí vzduchové kapsičky, díky kterým skvěle tepelně izoluje, je výjimečně lehký, prodyšný a elastický.

  • Ekologický - vyroben z 93% recyklovaného polyesteru a 7% elastanu.
  • Má známku Bluesign® pro ekologicky udržitelnou výrobu textilu.

Proti zápachu s technologii Polygiene®

Pocení je naprosto běžné u jakékoli fyzické námahy. Samotný pot ničemu nevadí, ale pokud se dostane na textilii, vzniká zde ideální prostředí pro růst bakterií, které jsou následně zdrojem zápachu. Technologie Polygiene® je navržena tak, aby vytvářela pro tyto bakterie nehostinné prostředí a zamezovala jejich růstu a množení. Tím dochází ke značné redukci zápachu. Při aplikaci technologie Polygiene® se dbá na životní prostředí, a proto je celý proces výroby vlákna nastaven tak, aby byl šetrný k naší přírodě a má známku Bluesign® (označení pro ekologicky udržitelnou výrobu textilu).

Udržitelnost

Použití recyklovaných materiálů odráží úsilí Mountain Equipment dodávat vysoce funkční produkty, které poskytují nejlepší možnou kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a nízké ekologické stopy.

Dvouletá záruka bez kompromisů

Na vybavení je potřeba se vždy spolehnout. Pokud tedy je něco v nepořádku, tak máš nekompromisní dvouletou záruku. Objevíš-li výrobní vadu, zboží nám zašli a my ho předáme přímo do servisního střediska v Mnichově, které se postará o zbytek.

Pozáruční servis

Pokud si sám vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Parametry

Ostatní
Pohlaví:
Pánské