First Aid Roll Doc

Profesionální model lékárničky, která tě nezradí ani v extrémních horských podmínkách.

Zobrazit celý popis
FIRST-AID-ROLL-DOC-23301
Barva: Shocking Orange
1 199 
Sleva 7 %
Cena:
1 115 
EAN: 4250875271012

Popis produktu

Lékárnička ORTOVOX FIRST AID ROLL DOC se díky svým kompaktním rozměrům hodí na jakoukoliv výpravu do hor, ať už se chystáš vyrazit na zimní skialpovou či letní horskou túru.

Štěstí přeje připraveným – proto v této lékárně najdeš vše, co se při první pomoci může hodit od náplastí a obvazů až po nůžky. V lékárničce se nachází i prázdné oddíly na doplnění dalšího vybavení.

Snadný přístup a přehledné kapsy

Systém lékárničky ORTOVOX ROLL DOC můžeš vidět také u záchranných složek. Vzít, rozevřít a mít ke všemu okamžitě přístup šetří vteřiny, které mohou zachránit život. Vše je uspořádané v pěti kapsách, které jsou označeny, co se uvnitř jednotlivých kapes nachází. Součástí balení je i návod.

  1. kapsa – nouzová karta (se zdravotními údaji, kontaktem na osobu blízkou a informaci o zranění). Přihrádka na volitelný materiál.
  2. kapsa – záchranná termoizolační Alu folie (160 x 210 cm). Potisk, jak uvést zraněného do stabilizované polohy.
  3. kapsa – 1x sterilní gáza na ránu (10 x 10 cm),  1x elastické obinadlo (400 x 6 cm), 1x klasické obinadlo. Potisk, jak ošetřit otevřenou ránu.
  4. kapsa – 1x leukoplast (1,25  x 500 cm), 1x nůžky, 1x pinzeta (8 cm), 1x jednorázové vinylové rukavice, 1x náplast na puchýře, sada náplastí (4x - 2,5 x 7,2 cm, 2x 1,9 x 7,2 cm, 3x náplast na prsty 4,4 x 7,6 cm), 5x náplasťové stehy (tzv. “motýlci). Potisk, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí.
  5. kapsa – 1x trojcípý šátek. Potisk, jak uvázat šátek.

Výrazné barvy a vždy po ruce

Balení lékárničky typu ROLL DOC je opravdu praktické. Na vnější části je i poutko na opasek. Pak stačí jen odlepit suchý zip a lékárnička se ti rozroluje podél stehna. Svítivě oranžová barva je zvolena pro případ, že bys chtěl mít lékárničku v batohu. Pak i ve „stínech“ batohu a v šeru bude lékárnička viditelná.

  • Při zranění hraje důležitou roli čas. Proto systém ROLL DOC šetří každou sekundu skrz rychlou manipulaci, jednoduchý přístup, pečlivé uspořádání a potisky s návody.

Nadstandardní výbava a nápomocné ilustrace

Jednotlivá oddělení jsou navíc opatřena popisky a ilustracemi, které nabízí informace o vybavení i postupech při první pomoci. V prvním oddělení lékárničky najdeš nouzovou kartu ORTOVOX.  Ta ve chvílích nouze poskytuje zásadní informace včetně kontaktu na záchrannou službu a několik základních pravidel pro první pomoc. Je na ní také kolonka, do které můžeš zapsat základní údaje o držiteli lékárničky. V případě nouze se tak můžeš dozvědět jaké má zraněný alergie, jeho důležité osobní kontakty a další osobní informace.

Nekompromisní záruka 4 roky

Na lékárničky ORTOVOX dostáváš nekompromisní čtyřletou záruku, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví opravdu vše.

Parametry

Materiál
Nepromokavost:
Ne
Odolnost vůči vodě:
Ano
Funkční prvky
Počet kapes:
4
Ilustrované tipy pro první pomoc:
Ano
Poutko pro přidělání na pásek:
Ano
Volný prostor na další vybavení:
Ano
Rozměry a hmotnost
Rozměry ve sbaleném stavu:
15x10x6 cm
Rozměry:
15x60 cm
Balení
Nouzová kartička pomoci:
Ano
Ostatní
Pohlaví:
Unisex