Kidoo

Sněžnice pro ty naše nejmenší dobrodruhy. Vyrobeno ve francouzských Alpách z kvalitních materiálů.

Zobrazit celý popis
Barva: Kiwi
1 499 
Sleva 25 %
Cena:
1 124 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3436500415346

Popis produktu

Dopřejte svobodu svým nejmenším dobrodruhům nebo splňte jejich dětské sny a udělejte z nich zimní průzkumníky divočiny. Sněžnice  TSL KIDOO jsou navrženy pro ty nejmenší kluky a holky a  jsou dimenzované pro hmotnost 15 až 30 kg.

  • Nastavitelná špička i patka boty.
  • 3 hroty z nerezové oceli.
  • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.

Velikosti

  • Velikost 302 – 44 x 17 cm, 305 g x 2, 15-30 kg, vel. 27-36.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Vyztužení:
Ne
Materiál:
plast
Konstrukce
Přední čelist:
Ne
Druh vázání paty:
gumový popruh
Druh vázání špičky:
gumový nášlap s ráčnou
Podpatěnka:
Ne
Ozubené postranní lišty:
Ne
Rocker:
Ne
Zámek paty:
Ne
Systém pohlcení nežádoucích otřesů a zvuků (SSAS):
Ne
Typ rámu:
JUNIOR SERIES, KIDOO
Funkční prvky
Hroty:
3
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,609 kg
Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Junior

Vhodnost pro aktivity

Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.