Smart

SMART, netradiční  sněžnice s celo upínacím systémem BOA® představují nevšední kompromis mezi sněžnicemi a nesmeky. Zima s nimi bude jedna velká hra.

Zobrazit celý popis
Barva: Moonlight
4 999 
Sleva 7 %
Cena:
4 649 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 3436501000053

Popis produktu

SMART, choďte chytře! TSL přichází s  novým přístupem pohybu v lehčím zimním terénu. Lehké a minimalistické, sněžnice SMART jsou důmyslnou kombinací vztlaku a gripu, zkrátka dokonalý kompromis mezi sněžnicemi a nesmeky.   

Synonymum svobody pohybu a zcela kontrolovaného gripu. SMART se stanou součástí tvé boty díky přesné podrážce, která skvěle padne na nohu. Vázání s celo upínacím BOA® FIT systémem činí obouvání sněžnic velice rychlé a jednoduché. Sněžnice poskytují minimálně dvakrát větší vztlak oproti chůzi na botech a ještě snadnější a bezpečnější pohyb zajistí deset hrotů rozmístěných rovnoměrně po celé podrážce. 

U sněžnic TSL SMART si budeš pochvalovat komfortní chůzi s vysokou mírou gripu i ve zmrzlém tvrdém terénu. Díky kompaktní velikosti a velice nízké váze téměř nepoznáš, že máš na nohou sněžnice. Jsou poddajné a přitom pevné v gripu

  • Celo upínací BOA® FIT SYSTEM – Kromě snadnosti používání je velkým benefitem celo upínacího BOA® FIT systému rovnoměrné rozložení zatížení na celou botu a nedochází tak k přetížení některé části boty.
  • Design sněžnice a přesná podrážka se plně přizpůsobí tvojí botě.
  • 10 vyměnitelných hrotů rozmístěných rovnoměrně pod celým chodidlem.
  • Hroty poskytují přilnavost i na tvrdém zmrzlém sněhu, ať už chcete jít nahoru nebo dolů.
  • Poskytuje minimálně dvakrát větší vztlak oproti chůzi na botech.
  • Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.

Velikosti

  • S – 40 x 16 cm, 410  g x 2, vel. 35-41.
  • M – 44 x 17 cm, 435 g x 2, vel. 39-46.
  • L – 48 x 18 cm, 460 g x 2, vel. 44-52.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysoká životnost spočívá v kvalitě výroby, která probíhá ve francouzských Alpách asi hodinu cesty od Chamonix. Výroba je vlastní a mimo jiné vyrábí i součástky do automotiv nebo pro  výrobce letadel AIRBUS.

Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba a servis

Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.

Nový celo upínací BOA® FIT SYSTÉM

Díky novému celo upínacímu BOA® FIT systému nebylo obouvání sněžnic nikdy snazší. Špička i pata vázání jsou propojeny a jednoduchým dotažením systému na špičce dojde k utažení celé boty ve vázání. Kromě snadnosti používání je velkým benefitem BOA® FIT systému rovnoměrné rozložení zatížení na celou botu a nedochází tak k přetížení některé části boty

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Vyztužení:
Ne
Materiál:
plast
Konstrukce
Přední čelist:
Ne
Systém pohlcení nežádoucích otřesů a zvuků (SSAS):
Ne
Typ rámu:
SMART
Druh vázání paty:
BOA® FIT SYSTEM
Podpatěnka:
Ne
Zámek paty:
Ne
Rocker:
Ne
Ozubené postranní lišty:
Ne
Druh vázání špičky:
BOA® FIT SYSTEM
Funkční prvky
Hroty:
10
Balení
Balení obsahuje:
obal
Ostatní
Pohlaví:
Unisex