Sport Chain

Inovativní daisy chain s okami z jednovrstvého popruhu Dyneema, opatřen zámkovou karabinou NIMBLE EVO SG. Ideální pro sportovní lezení, vícedélkové cesty a horolezectví. 

Zobrazit celý popis
7W147_MD
Barva: Blue/Green
1 549 
Sleva 7 %
Cena:
1 441 
EAN: 8057733302460

Popis produktu

Inovativní daisy chain s okami z jednovrstvého popruhu Dyneema. Vhodný na vícedélkové cesty a horolezectví pro samozajištění na jistícím stanovišti, jako lanyard pro slaňování a jako stupačka při technickém lezení a jumarování. Užiješ ho také na skalkách na samozajištění, když se potřebuješ převázat přes slaňovací kruh na vrchu cesty.

  • Vybaven inovativním okem pro připojení k sedacímu úvazku (registrovaný design), s pěti širokými oky a prošitou smyčkou s karabinou na konci.
  • Speciální konstrukce zaručuje konstantní pevnost 24 kN: od začátku až po konec, pro každé jednotlivé oko nebo pro spojení dvou či více ok.
  • Konstrukce založená na samostatných smyčkových okách snižuje možnost chyby a nebezpečí jejího odepnutí ze štandu, což je typické pro tradiční daisy chain.

Certifikace a legislativa:

  • Registrovaný design
  • CE 0333
  • EN 566:2017
  • UIAA
  • Made in Europe

Nekompromisní tříletá záruka

Výrobky Climbing Technology jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
Materiál:
Dyneema
Konstrukce
Typ smyčky a šířka:
daisy chain
Funkční prvky
Nastavitelná délka:
Ne
Bezpečnostní parametry
Pevnost:
24 kN
Rozměry a hmotnost
Délka:
100 cm
Hmotnost:
0,12 kg
Balení
Balení obsahuje:
daisy chain
Ostatní
Certifikace:
EN 566:2017, CE 0333, UIAA
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Sportovní lezení Lezení na umělých stěnách či skalkách nebo vícedélkové lezení zajištěných cest.
Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.
Vysokohorská turistika Turistika v horském terénu spojená s nutnou znalostí pohybu v ledovcovém terénu. Bez náročných lezeckých úseků.