Swisswool Piz Duan Vest Men's

Super lehká a všestranná zateplovací vesta se SWISSWOOL® s vysokou prodyšností určená pro rychlý pohyb v horách.
Zobrazit celý popis
Barva: Cengia Rossa
5 899 
Sleva 7 %
Cena:
5 486 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 4251877739135

Popis produktu

S pouhými 188 g tě tahle pánská strečová zateplovací vesta PIZ DUAN VEST nebude omezovat v žádném pohybu a tvé výkony v horách dostanou nový rozměr. Vnější materiál je prodyšný, větru a vodě odolný TEC STRETCH, zatímco lehký SWISSWOOL® o gramáži 70 g/m² s výbornými termoregulačními vlastnostmi, poskytuje spolehlivou izolaci.

 • Optimální ochrana s nevídaným poměrem tepelné izolace ke hmotnosti.
 • Atletický střih – maximální volnost pohybu.
 • Elastická kapuce
 • Elastické manžety kolem ramen a elastický spodní lem vesty
 • 1 náprsní kapsa
 • Vestu lze sbalit do náprsní kapsy a pomocí poutka připnout na lezecký sedák nebo na batoh.

Funkční prvky

 • Kapuce má elastickou manžetu kolem obličeje a při pohybu hlavy máš pořád skvělé zorné pole. Jelikož má kapuce minimum švů, můžeš přes ní dát i přilbu aniž by tě něco tlačilo. Příjemný je i vysoký límec, který ti poskytne dostatek ochrany při zhoršených podmínkách.
 • Atletický střih umožňuje dokonalou volnost pohybu.
 • Vesta má velkou náprsní kapsu, která je vyvýšená tak, aby nezasahovala do bederního pásu batohu. Pokud zrovna vestu nechceš mít oblečenou, snadno ji do náprsní kapsy sbalíš a pomocí poutek připneš karabinou na sedák.

Minimalismus sportovního výkonu

Zateplená vesta SWISSWOOL PIZ DUAN VEST M má bezkonkurenční poměr hmotnosti a tepelné izolace, který z ní činí nejlepšího možného společníka pro vysokohorské aktivity, ať už na letní túře, nebo na zimní skialpové túře. Sportovnímu výkonu a minimalismu je zde podřízeno vše. 

SWISSWOOL® – příběh s obnoveným chovem švýcarských ovcí

Přírodní zdroje jsou často lepšími materiály než jakákoliv syntetika. Srst švýcarských ovcí je toho příkladem. Není sice jemná jako merino, ale ORTOVOX se rozhodl její potenciál využít na izolační vrstvy a svým nápadem výrazně pomohl chovu ovcí a tamním farmářům.

SWISSWOOL® je komfortní izolace zhotovená z pásů švýcarské vlny. Ty jsou umístěny v jednotlivých panelech bundy, díky čemuž drží na svém místě a neposunují se. Tato vlněná izolace je ideální na aktivní pohyb, protože vlna absorbuje až 35 % vlhkosti do svého jádra, takže i při vysoké fyzické aktivitě máš pocit sucha. Navíc při porovnání se syntetickým izolačním materiálem degraduje jen zanedbatelně a zachovává si své vlastnosti po mnoho let.

 • Neutralizace zápachu.
 • Antibakteriální funkce.
 • Velký termoregulační rozsah.
 • Absorpce vlhkosti.
 • Nenáročnost údržby.

Nekompromisní dvouletá záruka

Výrobky ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví vše.

Parametry

Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,19 kg
Ostatní
Pohlaví:
Pánské

Vhodnost pro aktivity

Skialpinismus Výstup na pásech a lyžování v náročném horském terénu nebo poblíž střediska. Často spojené s horolezeckými technikami.
Freeride Lyžování mimo upravené sjezdovky často v hlubokém sněhu a náročném terénu. S dobrou dostupností lanovek.
Sjezdové lyžování Lyžování v resortech na upravených sjezdovkách.
Sportovní lezení Lezení na umělých stěnách či skalkách nebo vícedélkové lezení zajištěných cest.
Via Ferrata Ocelovými lany, kramlemi nebo žebříky ajištěná cesta v jinak nepřístupném horském či skalním terénu.
Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.
Vysokohorská turistika Turistika v horském terénu spojená s nutnou znalostí pohybu v ledovcovém terénu. Bez náročných lezeckých úseků.
Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.
MTB

O značce

ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.