Trad 28

Velmi lehký horolezecký a batoh, který pevně drží na zádech, nepřekáží, je odolný a připevníš na něj spoustu lezeckého vybavení. Praktický objem i na vícedenní akce.

Zobrazit celý popis
Barva: Dirty Daisy
4 099 
Sleva 7 %
Cena:
3 812 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 4251877709459

Popis produktu

Extrémně lehký batoh ORTOVOX TRAD 28 je navržen pro horolezce. Podle toho je i výše posazené těžiště. S hmotností se dostaneš na pouhých 805g. Minimalistický kompaktní design umožňuje pohyb po skále bez nechtěného zachytávání. Při nástupu či sestupu zase oceníš možnost důmyslného uchycení lezeckého materiálu. 

Výška batohu je navržena tak, aby batoh nepřekážel při záklonu hlavy, ani při pohybu s helmou. Pohodlný přístup do hlavní komory zajišťuje obvodový zip a díky světlému vnitřku v něm lehko najdeš všechno, co potřebuješ. 

Extrémně lehký a odolný

Batoh se všemi doplňky váží 915 g. Můžeš ho ale odlehčit na 805 g díky vyjímatelné duralové  výztuze zádového systému. To oceníš při vícedélkovém lezení, kdy potřebuješ ušetřit každý gram.

Objemný horolezecký a VHT batoh

Lehký horolezecký batoh pro vícedélkové lezení. Pevně drží na zádech a nerozhodí tvé těžiště ani v převisech. Je dostatečně objemný na vícedenní akci a má mnoho možností uchycení lezeckého vybavení. Nadchne tě pohodlným zádovým systémem FULL CONTACT LIGHT BACK SYSTEM a hmotností 915 g. ORTOVOX TRAD 28 se hodí pro horolezectví a vícedélkové lezení v Tatrách a Alpách nebo jako odolný služebník horským vůdcům. 

Odolný batoh do hor

Batoh je vyroben z pevného a odolného recyklovaného polyamidu. Pevnost je zvýšená RIPSTOP zpracováním a vodoodpudivou DWR úpravou. Batoh vydrží po mnoho let ve stejných barvách. Do materiálu batohu je přidáván UV stabilizátor, který zabraňuje vyblednutí barev.

Systém na připnutí horolezeckého vybavení

Uvnitř batohu připevníš rezervoár na vodu a hadičku vyvedeš ve středu batohu mezi ramenními popruhy. Z přední strany jsou poutka na lezecký materiál: 

  • přilba
  • lano
  • lyže (A-Skifix)
  • dva cepíny
  • hole

Batoh, který pevně sedí na zádech

Batoh pevně drží na zádech a díky střihu a umístění bederního popruhu se ti nebude krýt s lezeckým úvazkem. I výška batohu je nastavena pro volné zaklonění hlavy i s přilbou. Vycpané ramenní popruhy, ergonomický bederní pás a nastavitelný hrudní popruh s píšťalkou. To vše má za výsledek skvělý komfort.

Snadný přístup k věcem

Rychlé a jednoduché stažení – horní vstup do batohu stáhneš pomocí integrované šňůrky v límci s rychlostním zámkem. Jednoduše stačí stáhnout, zaklopit víkem a batoh je pevně uzavřen. Zatažením plastové spony zámek uvolníš a otevřeš batoh. Je to opravdu jednoduché a rychlé.  Pro lepší přehlednost v batohu je celý vnitřek ve svítivé barvě, která ti pomůže najít věci i v šeru.

Velikost zad “regular”

Batoh je přizpůsoben pro lidi se střední délkou zad 42–50 cm - na postavu přibližně 170 až 195 cm. Délka se počítá od 7. krčního obratle po horní část pánve. Batoh není upraven pouze v délce zad, ale také jde o změny v tvaru ramenních popruhů a přizpůsobení bederního pásu. Batoh tak ideálně padne a pevněji drží na zádech.

Nekompromisních 5 let záruky

Batohy ORTOVOX jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, ať už párající se šev, vnější žmolkování nebo nefunkční zip, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví opravdu vše.

Parametry

Materiál
Voděodolnost:
Ano
Materiál:
polyamid 420 D RIPSTOP, 88 % recyklovaný polyamid, 12 % polyamid
Voděodolné zipy:
Ne
Funkční prvky
Vstup do hlavní kapsy batohu:
zepředu, vrchní
Bederní kapsička:
Ne
Integrovaná pláštěnka:
Ne
Obvodový zip:
Ano
Kompresní popruhy:
Ano
Speciální kapsa na mapu:
Ne
Oddělená kapsa na lavinovou výbavu:
Ne
Píšťalka na hrudním pásu:
Ano
Počet kapes:
3
Kompatibilita s rezervoáry na vodu:
Ano
Recco záchranný systém:
Ne
Karabina na klíče:
Ano
Uchycení
Uchycení vybavení:
A-Skifix, lano, karabiny, cepín, hole
Síťka na přilbu:
Ano
Ergonomie
Odnímatelný bederní pás:
Ne
Vyjímatelná zádová výztuha:
Ano
Hrudní popruh:
Ano
Bederní pás:
Ano
Typ zádového systému:
HIGH-FLEX-CONTACT BACK SYSTEM
Rozměry a hmotnost
Minimální hmotnost:
805 g
Délka zad:
standardní
Objem:
28 l
Rozměry:
27x61x17 cm
Ostatní
Pohlaví:
Pánské
Pohlaví:
Unisex