Trad Chalkbag

Lehký a praktický pytlík na magnézium s širokým otvorem a  kapsičkou pro smartphone. 

Zobrazit celý popis
Barva: Blush
779 
Sleva 35 %
Cena:
506 
EAN: 4251877709527

Popis produktu

Ať už jste v horách nebo na lezecké stěně, pytlík na magnézium TRAD CHALKBAG je lehký, a přesto poskytuje všechny potřebné funkce.

Praktický pytlík na magnézium

Pytlík na magnézium má velký otvor, který umožňuje neomezený přístup k magnéziu uvnitř a lze jej bezpečně uzavřít pomocí stahovací šňůrky. Měkký vnitřní materiál rychle a spolehlivě poskytuje ideální množství mága. Elastická boční přihrádka nabízí prostor pro energetickou tyčinku a kapsa na zip je ideální pro bezpečné uložení mobilního telefonu, který máš tak vždy po ruce. Součástí je i poutko na kartáček a nouzová karta.

Nekompromisních 5 let záruky

Hardware ORTOVOX je vyroben v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení reklamace jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu, nebo vrácení peněz. Pro mimozáruční opravy má ORTOVOX vlastní servisní středisko, kde opraví opravdu vše.

Parametry

Materiál
Materiál:
polyamid 210 D ROBIC
Funkční prvky
Držák na kartáček:
Ne
Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,09 kg
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Sportovní lezení Lezení na umělých stěnách či skalkách nebo vícedélkové lezení zajištěných cest.
Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.

O značce

ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.