Tricky

Pomocný systém, který umožňuje snadno zacvaknout expresku do vzdáleného jistícího bodu, který se jinak nachází mimo dosah lezce. Není to expreska určená na postupové jištění.

Zobrazit celý popis
2E693FYWNJ_MD
Barva: Green/Light Blue
899 
Sleva 7 %
Cena:
836 
EAN: 8057733303511

Popis produktu

Pomocný systém, který umožňuje snadno zacvaknout expresku do vzdáleného jistícího bodu, který se jinak nachází mimo dosah lezce. Systém sestává z karabiny NIMBLE TRICKY, zpevněné 35 cm dlouhé polyamidové smyčky a s gumového upevňovacího prvku FIXIT.

  • Dlouhá zpevněná smyčka ti umožní dosáhnout dál než s normální expreskou.
  • Díky páčce TRICKY LEVER, která je plně integrovaná v těle karabiny, zůstane zámek karabiny otevřen a ty ji tak snadno zacvakneš do vzdáleného jistícího bodu. Páčka karabiny drží zámek otevřen a automaticky se uvolní když je systém zatížen směrem dolůl.
  • Oko na spodu smyčky je dobře uchopitelné a snadno ho využiješ k hákování.
  • Smyčka je zpevněná ale dostatečně flexibilní, aby se pohodlně nosila na sedáku, protože zacvaknutím obou jejích konců na sedák dokážeš její délku redukovat na polovinu.
  • Quality control 100%
  • Made in Italy

Upozornění! Systém TRICKY není expreska určená na postupové jištění. I když je velmi užitečná na technické lezení, pro další postup musí být v jistícím bodě vyměněná za klasickou expresku.

Nekompromisní tříletá záruka

Výrobky Climbing Technology jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu nebo vrácení peněz

Parametry

Materiál
Materiál:
slitina hliníku, polyamid
Konstrukce
Typ vrchní karabiny:
NIMBLE TRICKY
Typ smyčky a šířka:
polyamid
Typ zámku vrchní karabiny:
rovný
Typ nosu spodní karabiny:
catch free
Bezpečnostní parametry
Světlost vrchní karabiny:
25 mm
Pevnost v podélném směru vrchní karabiny:
10 kN
Pevnost v podélném směru spodní karabiny:
8 kN
Rozměry a hmotnost
Délka smyčky:
35 cm
Délka expresky:
35 cm
Ostatní
Pohlaví:
Unisex