Tactil C50 Slim Std

Ergonomická rukavička pro jistější úchop, větší pohodlí i přesnost při manipulaci s holí. Díky prodyšnému materiálu a zpevněnému švu po obvodu je rukavička pevnější v příčném tahu a oproti klasickým rukavičkám poskytuje větší oporu a pohodlí.

Zobrazit celý popis
Barva: Green Opal
1 899 
Sleva 7 %
Cena:
1 766 
EAN: 3436500805154
Nedostupné

Popis produktu

Ergonomická rukavička pro dokonalý úchop typu ST Magnetic strap system - magnetická poutka

Inovativní uchycení poutka, které umožňuje 360° volnost pohybu. Jednoduché a efektivní! Díky jedinečné technologii využívající magnety, můžeš poutka k holím připnout během okamžiku. Stačí přiblížit ruku k hůlce a o zbytek se již postará magnet. Při chůzi je poutko k hůlce pevně připnuté, a tak se nemusíš bát, že by došlo k odpojení madla. Když pak chceš poutko odepnout, stačí jen zmáčknout tlačítko v horní části madla.

Hroty holí STANDART

Klasické univerzální wolframové hroty holí s minimalistickým košíčkem a použitím pro širokou škálu aktivit. 

Koncovky STANDART

Koncovky holí STANDART pohlcují otřesy při dopadu hole a snižují hluk při kontaktu s povrchem. Snižují riziko poranění oproti použití klasických ostrých hrotů.

Bi-materiálový gumový úchop

Krátká jednoduchá rukojeť hole je z zhotovena z bi-materiálové gumy pro pohodlný úchop, poskytuje dostatek gripu a neklouže.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Rozměry a hmotnost
Hmotnost:
0,371 kg
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Videa

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.