Trail C1 Cork Grp Sht

Lehké jednodílné trail runningové karbonové hole.

Zobrazit celý popis
ADDICT TRAIL CARBON 1 GRIP CORK - SHORT
Barva: Goyave/Yellow
3 999 
Sleva 7 %
Cena:
3 719 
EAN: 3436500811735

Popis produktu

Lehké jednodílné trail runningové karbonové hole s gripem z EVA pěny ve středu hole pro pohodlný úchop i ve chvílích, kdy oporu holí nepotřebuješ. 

Hole TRAIL CARBON 1 GRIP ST jsou ty nejlehčí běžecké hole z trail runningové serie holí TSL. Díky své nízké hmotnosti a skvělé tuhosti najdou využití při dlouhých trail runningových výzvách.

  • Hmotnost 155 - 215 g x 2
  • Možnost složení na tři části
  • Délka holí 105 - 150 cm
  • Délka ve složeném stavu 38 cm

Ergonomická rukavička pro dokonalý úchop typu ST 

Ergonomická rukavička pro jistější úchop, větší pohodlí i přesnost při manipulaci s holí. Díky prodyšnému materiálu a zpevněnému švu po obvodu je rukavička pevnější v příčném tahu a oproti klasickým rukavičkám poskytuje větší oporu a pohodlí.Magnetic strap system - magnetická poutka

Inovativní uchycení poutka, které umožňuje 360° volnost pohybu. Jednoduché a efektivní! Díky jedinečné technologii využívající magnety, můžeš poutka k holím připnout během okamžiku. Stačí přiblížit ruku k hůlce a o zbytek se již postará magnet. Při chůzi je poutko k hůlce pevně připnuté, a tak se nemusíš bát, že by došlo k odpojení madla. Když pak chceš poutko odepnout, stačí jen zmáčknout tlačítko v horní části madla.

Závodní úchop CORK 

Když hraje roli každý gram, složité systémy jdou stranou. CORK je jednoduché krátké korkové madlo poskytující pevný a pohodlný úchop.

Hroty holí typu SHORT

Krátké trail runningové hroty s minimalistickým košíčkem, který nezabírá místo ani při složení hole.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Materiál rukojeti:
korek
Funkční prvky
Uchycení talířků:
Short
Typ poutka:
rukavička
Hrot:
Short
Nastavení délky:
ne
Prodloužená rukojeť:
ne
Možnost složení:
ne
Rozměry a hmotnost
Délka po složení:
38
Počet segmentů:
1
Balení
Balení obsahuje:
kryt hrotu
Ostatní
Pohlaví:
Unisex