Trail C4 Cork Sky Sht

Lehké dámské čtyřdílné trail runningové karbonové hole s inovativním systémem skládání.

Zobrazit celý popis
TRAIL CARBON 4 SKY CORK
Barva: Sky
3 999 
Sleva 7 %
Cena:
3 719 
EAN: 3436500811896
Nedostupné

Popis produktu

Lehké dámské čtyřdílné trail runningové karbonové hole s inovativním systémem skládání. Ve složeném stavu mají na délku pouhých 38 cm a snadno je tak připneš na běžeckou vestu.

Hole TRAIL CARBON 4 SKY CORK ST jsou především lehké a skladné. Díky své nízké hmotnosti a systému rychlého složení najdou využití při dlouhých trail runningových výzvách.

  • Hmotnost 160 - 215 g x 2
  • Možnost složení na tři části
  • Délka holí 105 - 125 cm
  • Délka ve složeném stavu 38 cm

Ergonomická rukavička pro dokonalý úchop typu ST 

Ergonomická rukavička pro jistější úchop, větší pohodlí i přesnost při manipulaci s holí. Díky prodyšnému materiálu a zpevněnému švu po obvodu je rukavička pevnější v příčném tahu a oproti klasickým rukavičkám poskytuje větší oporu a pohodlí.Magnetic strap system - magnetická poutka

Inovativní uchycení poutka, které umožňuje 360° volnost pohybu. Jednoduché a efektivní! Díky jedinečné technologii využívající magnety, můžeš poutka k holím připnout během okamžiku. Stačí přiblížit ruku k hůlce a o zbytek se již postará magnet. Při chůzi je poutko k hůlce pevně připnuté, a tak se nemusíš bát, že by došlo k odpojení madla. Když pak chceš poutko odepnout, stačí jen zmáčknout tlačítko v horní části madla.

Závodní úchop CORK 

Když hraje roli každý gram, složité systémy jdou stranou. CORK je jednoduché krátké korkové madlo poskytující pevný a pohodlný úchop.

Skládací systém hole

Hole disponují inovativním systémem skládání pomocí lanka, který šetří cenné místo, je velmi jednoduché hole složit a vyniká svou pevností. Hole složíš na tři části a díky kompaktním rozměrům je snadno připneš na běžeckou vestu.

Hroty holí typu SHORT

Krátké trail runningové hroty s minimalistickým košíčkem, který nezabírá místo ani při složení hole.

Nekompromisní dvouletá záruka

Bez ohledu na to, kam se s vybavením TSL vydáš, musíš se na své vybavení spolehnout. Značka TSL své kvalitě opravdu důvěřuje. Na základě dlouholeté zkušenosti a testování nabízí TSL dvouletou záruku na výrobní vady na všechny produkty. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat zboží opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Parametry

Materiál
Materiál rukojeti:
korek
Funkční prvky
Typ poutka:
rukavička
Uchycení talířků:
Short
Hrot:
Short
Možnost složení:
ano
Typ skládání:
pomocí lanka
Prodloužená rukojeť:
ne
Nastavení délky:
ne
Rozměry a hmotnost
Počet segmentů:
4
Délka po složení:
38
Hmotnost:
0,446 kg
Balení
Balení obsahuje:
kryt hrotu
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Videa

Vhodnost pro aktivity

Trail running Běhání po horách nebo obtížný běh v náročném horském terénu s vysokým převýšením.

O značce

TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.