Mirrostat 7.0 Mat Long

Inovativní nafukovací karimatka, která kombinuje odsazené komory a reflexní vnitřní vrstvu, co ti poskytne teplou, stabilní a pohodlnou karimatku malého objemu a nízké hmotnosti.

Zobrazit celý popis
ME-007242_Mirrostat7.0MatLong_Me-01805_Bluefin_Angle
Barva: Bluefin
5 899 
Sleva 7 %
Cena:
5 486 
Jak si vybrat velikost?
EAN: 5053817318443

Popis produktu

Nafukovací karimatka MIRROSTAT MAT 7.0 LONG (prodloužená verze pro lidi s výškou 185 - 200 cm) s vnitřní reflexní vrstvou zajistí, že tvá izolace od povrchu bude fungovat i v teplotách pod bodem mrazu. Ať už budeš spát ve stanu, winterraumu, v bivaku nebo přímo na sněhu. Díky nízké hmotnosti 530 g a skvělé sbalitelnosti se stane nezbytnou výbavou pro náročné mise v horách, kde potřebuješ jít na lehko. To vše spolu s výškou 200 cm, šířkou 52 cm a tloušťkou 8,5 cm ti poskytne vysoký komfort pro klidný spánek.

  • Povrchový materiál - recyklovaný polyester pevnosti 20D s plátnovou vazbou a TPU laminací.
  • Vnitřní reflexní vrstva pro zadržení tepla a izolaci od povrchu.
  • Bodovo svařovaná konstrukce pro komfort a odolnost.
  • Odsazené komory pro větší stabilitu.
  • Vyvýšené okraje “vana” zabraňují sklouznutí z karimatky.
  • Dvousměrný ventil pro komfortní nafouknutí a vyfouknutí karimatky.
  • Dodávané spolu s vakem Windsock™ pro snadné nafouknutí a dá se použít i jako lehký vak na věci.
  • Dodávané s opravnou sadou.
  • Hodnota R=4,5, testováno podle nové normy ASTM F3340.

Lehká karimatka pro náročné

Když plánuješ bivak ve stěně, vícedenní přechod, nebo bikepackingovou túru a chceš sebou mít co nejlehčí vybavení a zároveň nechceš slevit ze svého pohodlí. Tak na takové situace je ideální nafukovací karimatka MIRROSTAT MAT 7.0 LONG, která ti poskytne vysoký komfort během noci a díky nízké hmotnosti 530 g tě přes den v batohu téměř nezatíží.

Unikátní plnící ventil

Spolehlivý plnící ventil, při použití jednosměrného nástavce umožňuje pohodlné nafouknutí karimatky. Při jeho vyjmutí dojde k rychlému a kompletnímu vyfouknutí karimatky a je tedy možné ji rychle a snadno sbalit. Pro zajištění slouží ještě ochranná klapka, díky které nedojde k nechtěnému otevření a úniku vzduchu. Vše je jasně barevně odlišeno a pevně přichyceno ke karimatce, všechny součásti tak budeš mít vždy k dispozici.

Inovace v nafukovacích karimatkách

Díky patentovanému systému WindsockTM naplníš karimatku pohodlně a rychle, stačí s odstupem 20 cm fouknout do vaku, který připneš k plnícímu ventilu, uzavřít a následně rolovat, aby se vzduch dostal do karimatky. V průběhu plnění vzduch z karimatky díky jednosměrnému nástavci ventilu neuniká

Při opakování tohoto postupu na několik nafouknutí vaku naplníš karimatku na požadovanou tvrdost. Není tedy nutné karimatku nafukovat ústy, což by mohlo být zdlouhavé a vysilující, navíc by se dovnitř dostávala vlhkost, která by mohla namrzat na vnitřních stěnách a způsobovat tak nepříjemný chladivý efekt, který by snížil komfort při spánku. Plnící vak je nedílnou součástí vaku na karimatku, takže ho nikdy nezapomeneš doma.

Garance dobrého spánku

Všechny karimatky jsou testovány novou normou ASTM F3340. Mountain Equipment navíc uvádí hodnotu „Good Night Sleep Guaranteed“, která byla naměřena při používání v reálných podmínkách a zohledňuje faktory jako například vítr a vlhkost.

Udržitelnost

Použití recyklovaných materiálů odráží úsilí Mountain Equipment dodávat vysoce funkční produkty, které poskytují nejlepší možnou kombinaci vysokého výkonu, odolnosti a nízké ekologické stopy.

Záruka 5 let

Bez ohledu na to, jestli jedeš k jezeru, na Matterhorn nebo Mt. Everest, tak se na své vybavení musíš spolehnout. Svým výrobkům důvěřuje i Mountain Equipment a za své produkty se nebojí postavit. Na základě mnoha let zkušeností a testování nabízí Mountain Equipment 5 let záruku na výrobní vady všech karimatek AEROSTAT. Pokud objevíš výrobní vadu, tak bez debat karimatku opravíme, vyměníme nebo ti vrátíme peníze.

Pozáruční servis

Pokud si sám vybavení poškodíš, servisní středisko v Mnichově to opraví. Stačí nám ho zaslat a my se o vše postaráme.

Parametry

Materiál
Svrchní materiál:
recyklovaný polyester
Funkční prvky
Typ ventilu:
2-way self-sealing
Teplotní limity
Hodnota R:
4,5
Rozměry a hmotnost
Délka:
200 cm
Šířka:
52 cm
Hmotnost:
0,58 kg
Balení
Balení obsahuje:
Windsock™ obal, opravná sada
Ostatní
Pohlaví:
Unisex

Vhodnost pro aktivity

Alpinismus Horolezectví v zimních (ale i letních) podmínkách náročné na zkušenosti i vybavení. Patří sem vícedélkové lezení nezajištěných horských cest, mixové lezení, ledy a drytool.
Vysokohorská turistika Turistika v horském terénu spojená s nutnou znalostí pohybu v ledovcovém terénu. Bez náročných lezeckých úseků.
Expedice Expedice do velehor nad 5000 m n. m. nebo dobývání pólů naší planety Země.
Treking Dlouhé horské přechody nebo i krátké turistické výlety se spaním v divočině nebo na chatách.

O značce

Britská značka, která je synonymem pro horolezectví a expedice. Už více jak 60 let sbírá zkušenosti a vyvíjí oblečení a vybavení pro ty nejodvážnější výpravy.