Na skalky s Climbing Technology

Z nové kolekce si vybere své jak začátečník tak i zkušený horolezec. Obě skupiny spojuje kvalitní design a příznivé ceny.

 

Zobrazit produkty
2K645BZJSYL_web-removebg-preview
16_A.D_Addazio_Roccamorice_photo_by_F.Guerra_Climbing_Technology_HD

Ambasadoři značky

profilovka

Tomáš Buček

Lezec, ambasador Mountain Equipment a Climbing Technology

Skvělé vybavení za skvělou cenu

Vyrobeno v Itálii

Bergamo a Lecco – provincie na úpatí alp a pevně svázané s alpinistickou tradicí. Zde najdete více než 6000 m2 kompletní výrobu. Inovativní výrobce pro všechny vertikální disciplíny.

Kvalita a bezpečnost

Všechny jejich produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a procházejí přísnými testy, aby zajistily jejich spolehlivost a odolnost podle mezinárodních bezpečnostních norem, jako je UIAA.

Skvělý poměr cena/výkon

Z nabídky Climbing Technology si vybere své jak začátečník tak i zkušený horolezec. Obě skupiny spojuje jedno a to je kvalitní design ve smyslu dobré použitelnosti a příznivé ceny.

Climbing Technology-23-Photo by Francesco Guerra-Climbing Technology (1)
Climbing Technology-23-Photo by Francesco Guerra-Climbing Technology (1)

Tradice značky Climbing Technology

Climbing Technology je italská značka horolezeckého vybavení s bohatou historií od svého založení v roce 1988. Díky svému zaměření na inovaci a vývoj nových technologií se stala spolehlivým partnerem pro horolezce po celém světě. Jejich revoluční jistítko "Click Up" získalo uznání a stalo se oblíbeným mezi celosvětovou horolezeckou komunitou.