Nová kolekce MERINO FLEECE

Pro všechny horské aktivity. Od lezení, přes rychlý pohyb v horách až po každodenní nošení. To všechno z nejjemnějších vláken tasmánské Merino vlny a ve svěžích barevných provedeních.

Zobrazit produkty kolekce
87302-39501-FLEECE_RIB_HOODY_W_wild_berry-B-01-removebg-preview
_DA_9243_CLIMBING_S24_Chinque Torri_MaxDraeger_bearb_MedRes (1)

Ambasadoři ORTOVOX

_DSC0220

Jan "Honzány" Novotný

Horský vůdce UIAGM, ambasador ORTOVOX, black crows a Fritschi
Snímek obrazovky 2023-06-08 v 12.05.12

Jan Kořínek

Horský vůdce UIAGM, ambasador black crows a ORTOVOX
IMG_1171

Martina Michaláková

Ambasadorka ORTOVOX
profilovka

Jan Zahula

Horský vůdce UIAGM a ambasador lyží black crows

Filozofie značky

Bezpečnost

Hlavním cílem značky je minimalizovat riziko a poskytnout uživatelům vysoce spolehlivé vybavení, které poskytuje ochranu v horském prostředí. Spolupracují se zkušenými horskými vůdci a záchranáři, aby jejich produkty splňovaly nejvyšší standardy bezpečnosti.

Kvalita

Hlavním cílem značky je vyrábět vysoce kvalitní produkty, které jsou odolné, funkční a dlouhotrvající. Důkladně testují své produkty v reálných podmínkách a ve spolupráci se zkušenými sportovci, aby se ujistili, že splňují nejvyšší standardy výkonu a spolehlivosti.

Udržitelnost

ORTOVOX dlouhodobě usiluje o udržení přírodního bohatství pro budoucí generace. Používají ekologicky šetrné materiály i procesy výroby a také podporují projekty na ochranu hor. Své výrobky označuje značkami Fair Trade, OWP (ORTOVOX WOOL PROMISE), EOCA, PFC FREE a SWISSWOOL®.

JEE_220827_Ortovox-Swisswool-Belap_0934
JEE_220827_Ortovox-Swisswool-Belap_0934

Historie značky ORTOVOX

Již od roku 1980, kdy ORTOVOX přišel s jejich prvním legendárním lavinovým vyhledávačem F2, se tato německá outdoorová značka svými produkty soustředí především na ochranu v horách. Jejich vybavení je vyvíjeno ve spolupráci se zkušenými horskými vůdci a záchranáři, což zajišťuje, že jsou jejich produkty bezpečné a spolehlivé. Dnes je světově uznávanou značkou, která si udržuje vynikající pověst díky svému závazku kvalitě, bezpečnosti a ochraně životního prostředí.