Bezpečnost, kvalita, servis

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost, jízdní vlastnosti a komfort byly a jsou pro Fritschi důležitější než hmotnost. Podobně bezpečné skialpové vázání jako Vipec EVO nebo freeride vázání Tecton budeš jen stěží hledat.

Hi-tech polymery, karbon, hliník a ušlechtilá ocel

Vázání Fritschi jsou vyrobena z karbonu a doplněná o osvědčené moderní polymery – díly jsou lehčí než kovové a zároveň mají vyšší pevnost a životnost. Čelisti jsou výkovky z vysoko-pevnostní slitiny hliníku. Nejvíce namáhané části jsou z tvrzené ušlechtilé oceli.

3 roky záruky a kvalitní servis

Na vázání Fritschi zakoupené v České republice od autorizovaných prodejců, poskytujeme 3 roky záruku, pozáruční servis a dostupnost dílů minimálně po dobu 10 let. Náhradní díly jsou skladem v ČR.

Jak vybrat skialpové nebo freetouringové vázání Fritschi?

Ambasadoři značky

_DSC0220

Jan "Honzány" Novotný

Horský vůdce UIAGM, ambasador ORTOVOX, black crows a Fritschi
_MZP0418
_MZP0418

Historie značky Fritschi

Fritschi vyrábí freeride a skialp vázání v Bernských Alpách, 35 km od Eigeru, už víc než 55 let. Vázání jsou vyvíjená, testovaná a vyráběná přímo ve Švýcarsku z lokálních materiálů a dílů, takže o kvalitu se opravdu nemusíte obávat. Fritschi nepatří do žádné kapitálové skupiny, která by ji diktovala směr. Rodina Fritschi má produkci vázání postavenou na prioritě bezpečnosti a zachování jízdních vlastností lyží. Dokonalá bezpečnostní funkce a kontrola celého výrobního procesu, až po kontrolu výstupní, hraje u Fritschi prim. Spolehlivost a bezchybná funkce jsou to nejdůležitější. Dlouho trvalo, než se konzervativní Švýcaři pustili do výroby techových vázání s piny. Tehdy byl první Vipec s čelisťovou špičkou jedináčkem mezi třemi typy legendárních rámových vázání řady Diamir, které dnes reprezentuje model Scout.