Dovážíme vám prémiové značky

Mountain Equipment
Britská značka, která je synonymem pro horolezectví a expedice. Už více jak 60 let sbírá zkušenosti a vyvíjí oblečení a vybavení pro ty nejodvážnější výpravy.
Ortovox
ORTOVOX je německá značka prémiového outdoorového oblečení a vybavení, která klade důraz především na bezpečnost při pohybu v horách a odpovědnost vůči přírodě i lidem.
Climbing Technology
Climbing Technology je tradiční italský výrobce horolezeckého vybavení, který do světa lezení přinesl mnoho inovací.
Tenaya
Tenaya je třetím světově největším výrobcem lezeček. Pochází ze Španělska a jejich lezečky obouvají hvězdy jako Chris Sharma nebo Alex Megos.
TSL
TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, se sídlem ve francouzských Alpách a zaměřením na environmentální odpovědnost.
E9
E9 je lezecká značka z Itálie, která vyrábí extravagantní a unikátní kousky se silným důrazem na ekologii a udržitelnost jejich produkce.
Black Crows
Black Crows je nezávislá značka lyží z Chamonix, kterou charakterizuje nezaměnitelný design, touha po svobodě a nekompromisní vlastnosti pro výkon a identitu lyžaře.
Fritschi
Fritschi je švýcarská značka skialpových a freeride vázání, která klade důraz na bezpečnost a spolehlivost i v tom nejnáročnějším sjezdu.
Kohla
Rakouský výrobce stoupacích pásů se sídlem v srdci Tyrolských Alp. Inovativní technologie lepidel a výroby pásů značky Kohla jsou známé po celém světě a za svou kvalitu získala také mnoha ocenění.
Zobrazit všechny značky

Nová kolekce ORTOVOX MERINO FLEECE

Vhodná pro všechny horské aktivity. Od lezení, přes rychlý pohyb v horách až po každodenní nošení. To všechno z nejjemnějších vláken tasmánské Merino vlny a ve svěžích barevných provedeních.

Zobrazit produkty kolekce
87312-70601-FLEECE_RIB_HOODY_M_sly_fox-B-01-removebg-preview
_DA_9243_CLIMBING_S24_Chinque Torri_MaxDraeger_bearb_MedRes (1)