Ambasador značek

Žiju život tak, aby se to líbilo mne, ne ostatním.
oblíbený citát

Zuzana o sobě

V mé profesi jsou mými denními společníky čísla, i proto si vyplňuji svůj volný čas venku v přírodě sama, nebo s partou příjemných lidí. K Nordic Walking, fyzio cvičením a výživě mně dovedl život. Mám vrozenou vadu páteře, sedavé zaměstnání a nemocné dítě, takže jsem dělala a dělám vše proto, abych pomohla sobě i jemu a oba jsme mohli normálně fungovat.

Vyrůstala jsem pod Tatrami, kde jsme s otcem trávili každou volnou chvilku. V momentě, kdy mi byly hory zakázané, jsem hledala cesty, jak si pomoct. Nordic Walking mi výrazně pomohl, je to vynikající aktivita venku, vhodná pro všechny, dokonce i jako kompenzace pro sportovce.

Nikdy jsem neměla ambice soutěžit, ano vyzkoušela jsem si to, ale jenom abych věděla nasměrovat své klienty. Moderní Nordic Walking, který dělám a školím je o aktivní fyzio chůzi, kde základním pravidlem je osa těla a rozsah. Jedná se o přirozenou chůzi s hůlkami a člověk by nevěřil, jaký to dělá lidem problém.

Díky Nordic Walking se udržuji pořád v kondici a plním si malé sny a výzvy nejen na horách, kde jsem po celý rok. Přirozený pohyb venku je to nejlepší, co člověk může svému tělu dát a když vidím veselé tváře walkerů kolem sebe, pochopila jsem, že Nordic Walking dáva smysl a možná i druhou šanci.