Značka TSL Outdoor je světový lídr ve výrobě sněžnic a holí, které se vyznačují odolností, spolehlivostí v náročných podmínkách, inovativními funkcemi a skvělou ergonomií při používání, ale také jedinečným designem. Díky všem těmto faktorům si značka získala celosvětovou reputaci a stala se oblíbenou mezi outdoorovými nadšenci v nejrůznějších, nejenom trailrunningových, výzvách.

2

TSL Outdoor + B7 = stejná vášeň k horám 

Extrémní horský závod Beskydská sedmička (B7) patří v českých i slovenských končinách mezi jednu z největších běžeckých výzev. Cílem je zvládnout 7 beskydských vrcholů v časovém limitu 29 hodin. 

TSL Outdoor s Beskydskou sedmičkou sdílí společné hodnoty odvahy, vytrvalosti a respektu k přírodě, proto jsme rádi, že se toto spojení povedlo, že se značka se zařadila mezi partnery celého závodu a může podpořit účastníky na stupni vítězů.

Stánek na startu závodu 1. 9. 2023

Trail runningové a další hole od TSL si mohou závodníci i návštěvníci vyzkoušet a zakoupit na stánku, který bude umístěn na startu při akreditacích v Třinci.

Společně s týmem runsport.cz se na vás těšíme v pátek 1. 9. 2023 od 12:00–22:00. Přijďte se podívat i vy.

0V7A0533_Shooting TSL_Paul ViardGaudin_2022_Lowers

Doporučené trail running hole pro závod

Lehké dámské čtyřdílné karbonové hole s inovativním systémem skládání. Ve složeném stavu mají na délku pouhých 38 cm, takže je lze snadno připnout na běžeckou vestu.

Lehké čtyřdílné trail runningové karbonové hole s dlouhým korkovým madlem a rukavičkou s magnetickým přichycením. Inovativním systémem skládání – ve složeném stavu mají na délku 38 cm a při délce 115 cm váží 200 g.

Oba modely najdou díky své nízké hmotnosti a systému rychlého složení využití při dlouhých trail runningových výzvách, jakou je Beskydská sedmička. 

profilovka

Barbora Mikolášová

Holka z Beskyd, která je součástí marketingového týmu Summit Trade. Když zaklapne počítač, nejčastěji dobíjí baterky šlapáním po horách – a to pěšky, na skialpech i na kole.
Trail running